Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Go Camp – новий досвід!

           Значення англійської  мови в сучасному світі настільки велике,  що володіння нею сьогодні не є привілеєм чи розкішшю, а – необхідністю! Англійська мова – мова міжнародного спілкування, тому, в умовах глобалізації світу,  володіння нею – це один із ключових компонентів становлення фахівця будь-якої сфери професійної діяльності, здатного  до саморозвитку і самореалізації  як в особистій, так і у  професійній сферах діяльності.

           Тому, з метою створення природного  іншомовного середовища,  вдосконалення базових навичок з англійської мови та мотивації студентів до їх подальшого вдосконалення команда з 9 учасників (Осіння Поліна -  123 група, Пушкар Олексій, Сахнюк Олександра, Шайко Кирило – 122 група, Нетяга Ярослав, Козлова Тетяна, Гумен Яна, Васеньова Дарія, Рудак Юлія – 135 група) на чолі з керівником групи, викладачкою англійської мови Запорожець Оленою Миколаївною з 16 листопада по 27 листопада 2020 року взяли участь у  роботі  Міжнародного проекту GoCamp Online AfterSchool  “Dreaming Big”(за підтримки компанії  Київстар).

           Ключовою темою проекту була:  «Technologies and Innovations», яка реалізовувалася у форматі мовного табору , на засіданнях якого розглядалися  такі питання :

  • “Creativity and Innovations” ( 17.11);
  • “ World of the Future” ( 19.11);
  • “Famous Start –Ups” (23.11):
  • “Design Thinking and Prototyping” (25.11)

  Студенти мали можливість практикувати англійську мову, спілкуючись з 16 волонтерами   з різних країн світу на загальних сесіях,  дізнатись про інноваційні відкриття, історії успіху відомих  людей минулого та сьогодення, про ключові навички  ХХІ століття, важливість  критичного мислення  та основні етапи , інструменти і форми  роботи над проектами.

  Для студентів коледжу було організовано й  три індивідуальні  незабутні зустрічі з Don Sirko – фінансистом та меценатом з Канади , з Debra  Gabolinscy  - колишньою поліцейською з Нової Зеландії/Австралії, яка зараз проживає у Франції та Hubert – працівником IT компанії з Франції, який почав вивчати українську мову. Студенти мали прекрасну можливість практикувати свою розмовну англійську мову, спілкуючись з волонтерами про країни, в яких вони проживають та про їх спосіб життя, розповідаючи про себе, своє місто, свій навчальний заклад та Україну. Питання, які порушувались були й  про пошук мотивації до саморозвитку та самовдосконалення, про найзаповітніші мрії, про причини розриву поколінь, тощо.

  Окремо, під керівництвом викладача та провідних спеціалістів-менторів від компанії Київстар  команда працювала  над проектною роботою “Dreaming Big”, результатом якої стало фінальне відео , яке було відзначене організаторами Go Camp за креативність ідеї. У відео порушено проблему рівня щастя населення нашої країни у порівнянні з іншими та запропоновані шляхи її вирішення.

           Учасники мали можливість спробувати себе й у дуже цікавому та важливому  соціальному проекті від компанії Київстар –  “Smartphones for Parents”, метою якого було навчити своїх батьків, дідусів та бабусь трьом новим функціям у смартфоні. Цей  проект переслідував  не лише навчальні цілі, а й сприяв вирішенню проблеми «розриву поколінь». Студенти вдало виконали завдання, про що звітували на загальній сесії під час зустрічі з волонтерами і менторами, показавши гарні навики спілкування англійською мовою  та висвітлили хід виконання роботи в соціальних мережах   Instagram  та Facebook.

           Всі учасники проекту отримали сертифікати про участь , а головне – нові знання та досвід, про що зазначають у своїх враженнях.

  «Go Camp – фантастичний проект. Цікаво було не лише познайомитись з людьми із інших країн,  а й граючи в  інтерактивні ігри, спілкуючись з наставниками, волонтерами та однолітками покращувати свою англійську. Якщо, ще буде нагода  прийняти участь в такому проекті, без вагань долучуся, бо це -  неймовірний досвід!» ( Васеньова Дарія , 135 група).

  «Приймаючі участь у проекті Go Camp,  я не лише  мала можливість поспілкуватися з носіями мови,  а й дізнатися більше про культуру та звичаї інших країн. Ми гарно провели час  та отримали багато позитивних емоцій» (Гумен Яна , 135 група).

   

   

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж