Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Профорієнтація у стінах рідної школи!

  Школа… навчання в ній поволі й безповоротно відпливає у минуле. Сьогодні у стінах рідної школи побували випускники Зміївського закладу повної загальної середньої освіти – нинішні студенти Бериславського медичного коледжу.

  Була підготовлена цікава музична програма у виконанні студентів. Учнів школи ознайомили зі спеціальностями та перевагами навчання, які можна отримати у коледжі, через перегляд відеофільму, виступ студентської агітбригади та демонстрацію студентами-медиками набутих фахових вмінь.

  Цукровий діабет – це ще не вирок!

  Цукровий діабет в Україні – одна з основних медико-соціальних проблем, першочерговим способом захисту від якої є своєчасна діагностика, спільні зусилля лікаря, пацієнта та небайдуже ставлення до власного здоров’я.

  Свято до Дня студента

  Найкращі роки життя – студентські! Нові знайомства, друзі, враження, життя в гуртожитку, лекції, сесії, згуртований відпочинок, смішні життєві історії, перший підзаробіток, незабутні викладачі, прогуляні пари… – все це спогади, які пронесуться не раз думками людини, що перевірила на собі справжнє студентське життя.

  Сторінка 1 із 35

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж