Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Бібліотека

  Сучасна бібліотека поєднує в собі освіту та інформування, надаючи доступ до свого фонду, та, крім цього, відкриває електронний ресурс для читачів. Її функції стають значно ширшими, адже там проводять виставки, конференції, брифінги та творчі вечори.

  Бібліотека коледжу як науковий, навчальний, інформаційний та культурно-просвітницький структурний підрозділ коледжу своїми головними завданнями має:

  -        забезпечення необхідною літературою навчально-виховного процесу

  -        повноцінне і якісне обслуговування викладачів і студентів

  -        оперативне інформаційно-бібліографічне обслуговування користувачів на основі широкого доступу до бібліотечних фондів та інформаційних ресурсів.

  З появою та поширенням Інтернету, гаджетів та рідерів постало питання про можливу непотрібність у найближчому майбутньому друкованих видань, а разом з ними і бібліотек. Нові технології стрімко впливають на соціальне та культурне життя читачів, а це, у свою чергу, не може не позначитися на функціонуванні бібліотеки. Бібліотека нашого коледжу не є винятком, ми прагнемо відповідати усім європейським стандартам, аби студенти-медики мали можливість отримати найповнішу та найдостовірнішу інформацію.

  Кожна бібліотека славна своїми читачами, які люблять, цінують і бережуть книгу. Працівниками створені Правила користування літературою і Правила поводження в бібліотеці і читальній залі, виконання яких сприяє оперативному, систематичному і бережному використанню бібліотечного фонду. Основне завдання кожного читача - взяти необхідну навчальну літературу і вчасно її повернути для використання іншими студентами.

  Бібліотека сьогодні – це не лише інформаційний центр, але і центр патріотичного виховання, всебічного розвитку особистості майбутнього медичного працівника.

  Активну участь бібліотека бере в проведенні навчально-виховних заходів в академічних групах.

  Щомісячно проводяться бібліотечні уроки, тематичні виховні години, літературні зустрічі

  Протягом навчального року діють постійні та змінні тематичні книжкові виставки, інформаційні бюлетні з метою популяризації знань про суспільне життя держави, здобутки та звернення медичної галузі України, класиків української та світової літератури.

   

   З початку заснування Бериславського медичного коледжу 1962 року для забезпечення навчально-виховного процесу було створено і бібліотеку. Склалося так, що в царині медичної освіти бібліотека нашого навчального закладу є храмом науки для студентів, допоміжним навчально-методичним джерелом для викладачів.

  Бібліотека сьогодні – це сучасний центр освітнього навчального процесу в навчальному закладі, який відкриває електронний ресурс для читачів.

  Книжковий фонд бібліотеки становить 18440 примірників книг, з них: навчально-методичної літератури – 12230, художньої літератури – 6210.

  Щорічно фонд бібліотеки оновлюється шляхом поповнення новими підручниками професійного спрямування, періодичними виданнями.

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж