Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Історія становлення

   З початку заснування Бериславського медичного фахового коледжу 1962 року для забезпечення навчально-виховного процесу було створено і бібліотеку. Склалося так, що в царині медичної освіти бібліотека нашого навчального закладу є храмом науки для студентів, допоміжним навчально-методичним джерелом для викладачів.

  Основоположниками бібліотечної справи були  Бабченко М.Д., Новикова Н. З., Бурмістр О.М., Брюхно Т.Ю. – ось далеко не повний перелік імен фахівців, завдяки щоденній творчій праці яких бібліотека коледжу стала культурно-інформаційним центром.

  Сьогодні колектив бібліотеки - це однодумці та ентузіасти, які на належному рівні формують фонди, організовують довідковий апарат, обслуговують та інформують всі категорії користувачів бібліотеки:

   

   

  - завідувач бібліотеки – Ревенко Тетяна Сергіївна; 
  - бібліотекар - Людмила Василівна Сенченкова.

   

   

   Працівниками бібліотеки з метою популяризації світової і національної літературної спадщини організовуються різнотематичні книжкові виставки, перегляди літератури, бібліотечні та інформаційні огляди. Традиційною в роботі бібліотеки коледжу стала співпраця з працівниками міського історичного музею, районної центральної бібліотеки, що сприяє можливості використання історичних документів Бериславщини, літературно-поетичного матеріалу бериславських літературних аматорів під час проведення бібліотечних виховних заходів.

  Творча праця колективу бібліотеки спрямована на виховання патріотизму, національної свідомості і гордості, загальної культури та шанобливого ставлення до книги.

   Історія становлення бібліотеки - переглянути

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.Героїв України, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2024 Бериславський медичний коледж