Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Гуртожиток

  Науково-технічний прогрес, який домінує в сучасному світі надає вищій освіті масового характеру. Кількість студентів постійно зростає. Студентство перетворилось в найкультурнішу частину молоді в усіх країнах і є важливим джерелом поповнення інтелектуального потенціалу будь-якого суспільства. 

  "Студент" (з лат. studens — що старанно працює, займається; лат. studiosus - що цікавиться) в "Українському педагогічному словнику" трактується як учень вищого навчального закладу. У Стародавньому Римі та в часи середньовіччя студентом називали кожного зайнятого процесом пізнання. З появою у XII ст. університетів термін "студент" застосовували до тих, хто навчався (спочатку і до тих, хто викладав) в університетах. Після введення в університетах вчених звань для викладачів (магістра, професора та ін.) студентами називають лише тих, хто в них навчається.    

  За законами України студент — особа, яка в установленому порядку зарахована до вищого навчального закладу та навчається за денною (очною), вечірньою або заочною, дистанційною формами навчання з метою здобуття певних освітнього й освітньо-кваліфікаційного рівнів. Нині до студентів відноситься численна група молоді 18–24 років, що навчається. На цей вік припадають головні соціальні події в житті людини: вибір професії і здобуття професійної освіти та соціального статусу. 

  Проте, які б визначення поняттю "студенство" не давали словники, цей період в житті кожної людини є насиченим, цікавим та пізнавальним. І одним із важливих факторів, які впливають на якість навчання, є умови проживання.
  Саме тому у вересні 2011 року у Бериславському медичному коледжі було відкрито нове приміщення гуртожитку.

   Комунальний заклад «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради має студентський гуртожиток, який розрахований на 75 місць.

  Гуртожиток повністю оснащений всім необхідним для комфортного проживання мешканців. Кімнати в гуртожитку розраховані на проживання 1-го, 2-х та 3-х мешканців. Порядок заселення, проживання та виселення з гуртожитку здійснюється згідно законодавства України, а також Положення про поселення та проживання в гуртожитку від 30 червня 2010 року.

   

  Згідно Положення до гуртожитку можуть бути поселені студенти коледжу, слухачі курсів підвищення кваліфікації на період курсів. Питання заселення до гуртожитку та виселення вирішуються комісією з поселення до гуртожитку та обов’язково погоджуються з органом студентського самоврядування.

  Студент, який бажає заселитися до гуртожитку, зобов’язаний подати такі документи:

  • заяву на ім’я директора коледжу,
  • довідку про медичне обстеження,
  • довідку про флюорографічне обстеження.

  Після розгляду комісією всіх документів видається наказ про заселення до гуртожитку та укладається договір на проживання в гуртожитку. На підставі паспорта (свідоцтва про народження) видається ордер на проживання.
  Під час проживання в гуртожитку мешканці повинні чітко дотримуватися Правил внутрішнього розпорядку в студентському гуртожитку комунального закладу «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради та виконувати зобов’язання, передбачені договором на проживання.
  За проживання в гуртожитку встановлюється плата, розрахунок якої розробляється згідно законодавства та затверджується головним бухгалтером та директором коледжу.

  На даний момент вартість проживання в гуртожитку становить: для студентів коледжу та ліцеїстів –                                                                  392 грн. 00 коп.

  Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, що перебувають під опікою, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 року забезпечуються гуртожитком безоплатно.
  Мешканці гуртожитку виселяються згідно наказу. У день виселення мешканець зобов’язаний звільнити ліжко-місце (кімнату), повернути твердий та м’який інвентар, який був йому наданий, підписати обхідний лист.

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.Героїв України, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2024 Бериславський медичний коледж