Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Виховний процес

  Ми не можемо зробити дитину

   щасливою, але в наших силах дати

   дітям прагнення до щастя, віру в те,

   що людина може бути щасливою

   Г.С. Сковорода

  Сьогодні в умовах величезних змін у соціальному, економічному та політичному житті України постала проблема радикальної перебудови у сфері виховання, мета якої формувати всебічно й гармонійно розвинену, творчу та активну людину. Завдання коледжу сьогодні – забезпечити всебічний розвиток особистості кожного студента, створивши необхідні для цього умови.

  В Україні історично склалася своя система виховання, яка максимально враховує національні риси і самобутність українського народу. Головною метою національного виховання на сучасному етапі, як зазначено у Концепції національного виховання, є передача молодому поколінню соціального досвіду, багатства духовної культури народу, його національної ментальності, своєрідності погляду і на цій основі формування особистісних рис громадянина України, які включають в себе національну самосвідомість, розвинену духовність, моральну, художньо-естетичну, правову, трудову, розумову, фізичну, екологічну культуру, розвиток індивідуальних здібностей і таланту.

  Отже, виховна діяльність Бериславського медичного коледжу зорієнтована на забезпечення студента усіма необхідними знаннями, уміннями, навичками суспільного досвіду й поведінки, притаманним молодій людині української держави.

  ОРГАНІЗАЦІЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ

   Виховна робота в Бериславському медичному коледжі базується на реалізації Державної національної програми «Освіта. Україна. ХХІ століття» і нормативи документів з питань виховання молоді.

  Метою виховної роботи  коледжу є забезпечення умов для становлення розвитку і саморозвитку особистості студента, майбутнього спеціаліста, який володіє гуманістичним, світоглядним потенціалом, культурою і громадянською відповідальністю, орієнтованими на професійну, інтелектуальну і соціальну творчість.

   Виховним процесом керує заступник директора з виховної роботи спільно з:

  - культорганізатором;

  - керівниками академічних груп;

  - класними керівниками;

  - завідуючими відділеннями.

  Традиційно значна увага приділяється виховній роботі в Бериславському медичному коледжі. Особливості організації виховної роботи, її форм та методів, підзвітність багатьом інстанціям, пов’язані з тим, що понад 60% студентів коледжу є неповнолітніми. Тому процес виховання упорядкований через координованість дій ланки “керівник академічної групи – студент – батьки”. Саме це дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до студентів. Виховна робота проводиться згідно плану, який розроблений на підставі вимог чинного законодавства та забезпечує реалізацію духовності, захисту моралі та формування здорового способу життя . Систему планування виховної роботи складають: плани роботи кураторів груп, методичного об’єднання кураторів груп, вихователі гуртожитку, зав. відділенням.

  ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ВИХОВНОЇ РОБОТИ

  - Національно-патріотичне

  - Морально-естетичне

  - Правове

  - Трудове

  - Виховання здорового способу життя

  - Фізичне

  - Громадянське

   ФОРМИ РЕАЛІЗАЦІЇ ВИХОВНИХ ЗАВДАНЬ

  - Проведення тижнів національно-патріотичного та місячнику правового виховання, тижня української мови і літератури.

  - Проведення науково-практичних конференцій.

  - Проведення  конкурсів професійної майстерності.

  ГОЛОКОСТ - ЛИХО СТОЛІТТЯ

                                                                                                                                                         

  Ми не відповідальні за минуле,

  ми відповідальні за пам’ять про минуле

  Гвідо Кнопп, німецький історик

  27 січня у всьому світі відзначається День пам’яті жертв Голокосту. Дата 27 січня була обрана тому, що саме в цей день 1945 року було звільнено від нацистських окупантів найбільший з гітлерівських концтаборів, Освенцим, який знаходився на території Польщі.

  Голокост – це біль і жах, трагедія, яка тривалий час була закритою. Усвідомити та збагнути такий злочин колосального масштабу неможливо.

  25 січня До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту  в Бериславському медичному коледжі була проведена лінійка-реквієм «Голокост – лихо століття».  З болем, сумом і жалем студенти коледжу зазирнули у непривабливу історію Голокосту. Вихованці закладу переглянули тематичні документальні стрічки, присвячені подіям того часу, вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв нацистського режиму, жертв, які були безневинно закатовані і загинули в жахливі роки Голокосту в Україні та у всьому світі.

   

   

   

  Конкурс "БРЕЙН-РИНГ"

  Хірургія - одна з тих наук, де особливо близько стискається теорія і практика

  Н.І. Мирон

  Як говорить латинське прислів’я: «Крапля руйнує камінь не силою, а частим падінням. Так і людина стає вченою не силою, а завдяки старанням у навчанні».

  З метою  виявлення та поглиблення знань з хірургії, розвитку клінічного мислення, підвищення якості професійної майстерності студентів 24 січня  в Бериславському медичному коледжі викладачем Рахмаков В.Є. був проведений конкурс «Брейн-ринг» з дисципліни «Медсестринство в хірургії» серед студентів ІV курсів. У конкурсі взяли участь студенти 141, 142 та 231 академічної групи. Оцінювали результати учасників вельмишановні журі, до складу якого входили викладачі циклової комісії професійної та практичної підготовки (хірургія, акушерство, гінекологія): Бриж М.І, Гайдамака В.К., Костян В.І.

  Розпочався конкурс з презентації команд. У програму першого та другого етапів гри були включені практичні та теоретичні завдання, що охоплювали основний курс «Медсестринство в хірургії». Студенти демонстрували правила надання долікарської медичної допомоги та техніку накладання пов’язок.

  За результатами конкурсу команда  231 академічної групи здобула І місце.

  Вітаємо всіх учасників конкурсу! Бажаємо подальших успіхів у навчанні та перемог!

   

    

   

   

   

   

  Столітній ювілей Акта Злуки

  У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події.

  Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба українського народу за соборність своїх земель.

  22 січня 1919 року увійшло до національного календаря, як велике державне свято - День Соборності України.

   Саме 100 років тому було проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської  народної республіки.

  З нагоди свята 22 січня в навчальному закладі було проведено урочисту лінійку «Україна є, була і буде!», під час якої студенти розповіли про історичні події 1919 року, переглянули відео про історію об’єднання українських земель та проаналізували подію проголошення злуки.

   

   

   

   

   

   

   

  СУЧАСНИЙ ВИКЛАДАЧ – УСПІШНИЙ ВИПУСКНИК

  9 січня 2019 року у коледжі було проведено психолого-педагогічний семінар на тему «Цифрова репутація викладача». Едвайзерами виступили Шевченко А.О. та Кобельчук І.І., які звернули увагу на те,  що зі стрімким розвитком цифрових технологій менеджмент та імідж отримують ще один вимір – е-репутація або цифрова репутація,  в спілкуванні зі студентами викладачі прагнуть постійно розвиватись.

  В ході семінару було висвітлено сучасні підходи у створенні позитивного іміджу навчального закладу, впровадження технологій партнерства та коучингу в освітнє середовище. Завдяки такому підходу педагогічний колектив Бериславського медичного коледжу спроможний сформувати успішну особистість майбутніх випускників коледжу.

  Адміністрація коледжу та педагогічний колектив висловлюють подяку викладачам коледжу Кобельчук І.І. та  Шевченко А.О. за якісно створений освітній методичний контент.

   

   НОВОРІЧНИЙ ЕКСПРЕС – 2019

  26 грудня учням ліцею випала нагода забути про всі негаразди та поринути  у світ казкової подорожі різними країнами Європи. Головними провідниками були призначені олені – Рудольф і Денсер, і звичайно ж, Дід Мороз та Снігуронька. «Пасажири вагонів» отримали спочатку святкову візу, назвавши за асоціативним рядом різні країни Європи, а потім вирушили в дорогу. Цікаві зупинки «Історична», «Знаменитий чобіт», «Нащадки великих Каролінгів»,  «Країна веселої фієсти», «Зупинка Юля Томптена», «Привіт Британія», «Назад на батьківщину» дали змогу ознайомитися не лише з традиціями святкування Нового року в цих країнах, а  й розважили конкурсами, танцями та виступами усіх класів. Веселий настрій, драйв і щирі посмішки ліцеїстів були свідченням того, що свято вийшло на славу!

  Тож бажаємо щиро усім учням, щоб в Новому 2019 році разом із відліком курантів в двері їх будинків постукали щастя, здоров’я, добробут, мир і злагода!

  Більше фото - ПЕРЕГЛЯНУТИ

   

  AMAZING CHRISTMAS PARTY

  Різдво – одне з найчарівніших, найдивовижніших та найулюбленіших свят як в Україні, так і в багатьох країнах світу. Його святкують понад 180 млн. людей з різних країн. Воно приносить радість, запалює вогонь добра та іскру надії у серці кожного. Цей день пов’язаний з багатьма традиціями, звичаями та обрядами, проте у кожній країні вони різні і це додає святу якоїсь особливої магії.

  У Великобританії на Різдво всі вікна сільських будинків освітлені свічками, і тому ніч перед Різдвом серед місцевих жителів називається «Ніч свічок». Ще з середньовіччя британці зберегли обряд ряження, щоб показати більш живі враження про біблійних героїв.

  Шотландці відкривають двері своїх осель, коли стрілки годинника наближаються до дванадцятої години і тримають їх відкритими, поки не пролунає останній удар – у такий спосіб, вони проводжають старий і зустрічають новий рік. А гостю необхідно принести з собою вуглинку, щоб кинути її в сімейний камін і побажати, щоб вогонь у ньому горів ще довго.

  У Скандинавських країнах прийнято починати Різдво з домашніх пряників – з безлічі маленьких і одного великого, щоб з’їсти їх всім разом. На святкову вечерю готується спеціальна каша. Той, хто знайде в цій каші горіх, неодмінно одружеться чи вийде заміж у наступному році. Всі подарунки складаються в один великий мішок. Хтось один із дітей обирається гномом і роздає подарунки всім, хто зібрався навколо святкової ялинки, прикрашеної свічками.

  Хореографічний колектив «Grand»

   

  Керівник - Біжко Тетяна Вікторівна.

  Виховання художнього смаку, культури, знайомство з хореографічним мистецтвом, розвиток творчих здібностей студентів – головна мета роботи колективу.


  Репертуар колективу різноплановий, він включає в себе українські народні танці, танці різних народів світу, класичний репертуар та сучасну хореографію.


  Насичена концертна діяльність, цікавий навчально-виховний процес, участь у концертних заходах коледжу, міста, району  допомогли створити в ансамблі атмосферу єдності, творчого підйому, єдиної родини.


  Хореографічний  колектив  є постійним учасником заходів коледжу, району, міста: День вчителя, День студента, День медичної сестри, День медичного працівника, Батьківський день, ювілейні концерти до річниць коледжу, новорічні свята, День закоханих, Міжнародний жіночій день, Свято Перемоги, Свято Останнього Дзвоника, Огляд колективів художньої самодіяльності тощо.
  Вокальний колектив «Глорія»

   

  Керівник - Двірний Дмитро Петрович.

  Важливе місце в студентському житті  Бериславського медичного коледжу займає вокальне мистецтво. На базі нашого коледжу діє вокальний гурток на чолі з Двірним Дмитром Петровичем. Музичне виховання займає одне з важливих місць у формуванні всебічного розвитку людини, духовно багатої, морально чистої і фізично досконалої.

   

  Гурток вокального співу існує з початку заснування коледжу. З кожним роком виш поповнюють все нові  і нові таланти. Нашою гордістю є вокальний ансамбль «Глорія», який бере участь в усіх заходах  коледжу, міста та району.


   

   

   

  ПІДГОТОВКА ДО ІСПИТУ

  • Налаштуйтеся на позитив.
  • Вдома облаштуйте своє робоче місце біля комп’ютера так, щоб ніщо Вас не провокувало або відволікало від навчання. Уведіть в інтер’єр кімнати жовтий та фіолетовий кольори.
  • Складіть план занять. Спершу визначте, хто Ви («сова» чи «жайворонок»), і залежно від цього максимально використовуйте ранковий або вечірній час.
  • Інформацію поділіть на частини. Визначте спочатку, що для Вас найважче. Роботу розпочинайте зі складнішого матеріалу.
  • Працюйте до тих пiр, поки відчуваєте, що розумієте навчальний матеріал. Коли відчуєте, що інформація не сприймається, відпочиньте (досить 15-20 хвилин).
  • Виконуйте якомога більше різних тестів із предмету.
  • Тренуйтеся з секундоміром у руках: засікайте час виконання тестів.
  • Готуючись до іспиту, подумки малюйте собі картину перемоги чи успіху.Примусьте себе зайнятися справою!

  Зробіть над собою зусилля. Це важливо!

   

   

   

    Дідик Валентина Вікторівна -

  голова методичного об'єднання, викладач загальноосвітніх  дисциплін, спеціаліст першої  категорії.

   

   

  Одним із ключових питань діяльності закладу сьогодні є методична робота з кураторами, головне завдання якої полягає в розвитку сучасного педагогічного мислення куратора, підвищенні його мотивації на самоосвіту, формуванні в педагога якостей інноваційної особистості.

  Методичне  об’єднання кураторів академічних груп (МОК) – структурний підрозділ внутрішньоколеджної системи управління виховним процесом та  координує науково – методичну та організаційну роботу кураторів груп та взаємодіє з іншими підрозділами в системі поза- аудиторної  виховної роботи і забезпечує її організацію на рівні студентської  академічної  групи.

  Керівництво методичним об’єднанням кураторів груп здійснює голова методичного об’єднання. До складу МОК входять 25 кураторів академічних груп, досвідчених педагогів та медиків, які у своїй роботі з молоддю пріоритетними якостями вважають національну гідність, громадянську відповідальність, духовність, милосердя, співчуття, любов до обраної професії.

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж