Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Вартість і комфорт

   Комунальний заклад «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради має студентський гуртожиток, який розрахований на 75 місць.

  Гуртожиток повністю оснащений всім необхідним для комфортного проживання мешканців. Кімнати в гуртожитку розраховані на проживання 1-го, 2-х та 3-х мешканців. Порядок заселення, проживання та виселення з гуртожитку здійснюється згідно законодавства України, а також Положення про поселення та проживання в гуртожитку від 30 червня 2010 року.

   

  Згідно Положення до гуртожитку можуть бути поселені студенти коледжу, слухачі курсів підвищення кваліфікації на період курсів. Питання заселення до гуртожитку та виселення вирішуються комісією з поселення до гуртожитку та обов’язково погоджуються з органом студентського самоврядування.

  Студент, який бажає заселитися до гуртожитку, зобов’язаний подати такі документи:

  • заяву на ім’я директора коледжу,
  • довідку про медичне обстеження,
  • довідку про флюорографічне обстеження.

  Після розгляду комісією всіх документів видається наказ про заселення до гуртожитку та укладається договір на проживання в гуртожитку. На підставі паспорта (свідоцтва про народження) видається ордер на проживання.
  Під час проживання в гуртожитку мешканці повинні чітко дотримуватися Правил внутрішнього розпорядку в студентському гуртожитку комунального закладу «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради та виконувати зобов’язання, передбачені договором на проживання.
  За проживання в гуртожитку встановлюється плата, розрахунок якої розробляється згідно законодавства та затверджується головним бухгалтером та директором коледжу.

  На даний момент вартість проживання в гуртожитку становить: для студентів коледжу та ліцеїстів –                                                                  392 грн. 00 коп.

  Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, що перебувають під опікою, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 року забезпечуються гуртожитком безоплатно.
  Мешканці гуртожитку виселяються згідно наказу. У день виселення мешканець зобов’язаний звільнити ліжко-місце (кімнату), повернути твердий та м’який інвентар, який був йому наданий, підписати обхідний лист.

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.Героїв України, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2024 Бериславський медичний коледж