Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Лікувальна справа

  Відділення «ЛІКУВАЛЬНА СПРАВА"

  Спеціальність 223 Медсестринство

  Спеціалізація Лікувальна справа

  Кваліфікація – фельдшер

  Основа навчання – бюджет/контракт

  Форма навчання – денна

   

  Термін навчання:

  - 4 роки на базі базової загальної середньої освіти (база 9 класів)

  - 3 роки на базі повної загальної середньої освіти (база 11класів)

  Ліцензійний обсяг: 75 осіб

  (50 – державне замовлення, 25 – контрактна форма навчання).

  Очолює відділення - Покрищенко Олена Михайлівна спеціаліст І кваліфікаційної категоріївикладач дисципліни "Внутрішня медицина"

   

  Фельдшер – це найбільш ерудований медичний працівник з базовою медичною освітою, який володіє сучасними знаннями медицини. Фахівець екстракласу нової формації, який може самостійно здійснювати компетентну діагностику та надавати всю необхідну долікарську допомогу.

   

  Професійні обов'язки фельдшера –   здійснення діагностичної, лікувальної (у т.ч. надання екстреної допомоги), профілактичної, організаційно-методичної, технічної функцій, організації догляду за хворими.

  Більшість з них працює сьогодні в міських і районних фельдшерсько-акушерських пунктах, здоровпунктах, лікувально-профілактичних установах на первинних посадах фельдшера, завідувач фельдшерським, фельдшерсько-акушерським пунктом, здоровпунктом.

  Фельдшер може займати первинні посади на станціях (відділеннях) швидкої та невідкладної медичної допомоги, фельдшерсько-акушерських пунктах, у центрах екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, курортних, профілактичних та епідеміологічних закладах.

  У системі медичного   обслуговування військовослужбовців та працівників Збройних Сил України важливе місце належить військовому фельдшеру.

  На відділенні «Лікувальна справа» cтворені всі умови для успішного навчання: сучасні аудиторії, обладнані необхідною наочністю, інструментарієм, технічними засобами, працюють досвідчені викладачі, які мають значний досвід роботи, працюють творчо та самовіддано. Сучасне оснащення кабінетів доклінічної підготовки надає можливість для відпрацювання практичних навичок та вмінь. Завдяки тісному зв’язку з клінічними базами міста та області, студенти мають змогу закріплювати свої знання та вміння безпосередньо в умовах майбутньої професії. У навчальному процесі широко застосовуються сучасні комп’ютерні технології. Використання мультимедійних технологій в освітньому процесі має складну структуру і дозволяє максимально задовольняти сучасні інформаційні потреби учасників освітнього процесу - викладача і студента; підвищує якість професійних знань, умінь, навичок; а також активізує пізнавальну діяльність, розвиває здібності до творчості, формує креативне мислення студентів і викладача.

  У комунальному закладі «Бериславський медичний фаховий коледж» Херсонської обласної ради організоване якісне дистанційне навчання. Що є сукупністю сучасних педагогічних, комп'ютерних і телекомунікаційних технологій, методів і засобів, що забезпечує можливість навчання без відвідування навчального закладу, але з регулярними консультаціями у викладачів навчального закладу.

  На відділенні проводяться заходи з інформаційної, адаптаційної, професійно-орієнтовної, виховної, культурно-просвітницької роботи: зустрічі з психологами, спеціалістами з права, представниками різних громадських організацій, випускниками коледжу, тематичні вечори, години спілкування та ін.

  Наші випускники підготовлені до професійної діяльності в галузі охорони здоров’я для надання долікарської лікувально-профілактичної допомоги населенню, першої медичної допомоги при гострих захворюваннях і нещасних випадках. Більшість з них працює сьогодні в міських і районних лікувально-профілактичних закладах на первинних посадах фельдшера.

  Освіта, отримана в коледжі, - гарант високого професіоналізму. Підготовка наших випускників відповідає найсучаснішим світовим стандартам медичної освіти, про що свідчать відгуки головних лікарів та пацієнтів медичних установ Херсонської області. Ми дбаємо про те, щоб майбутні фельдшери в стінах медичного коледжу зростали не лише професійно, але й стали носіями високої загальної культури з чіткою громадянською позицією.

  Завданням відділення є підготовка спеціалістів, які органічно поєднують високий професіоналізм, гуманність та милосердя, комплексний всебічний догляд за пацієнтами, відновлення здоров'я і реабілітацію, сприяння зміцненню здоров'я і попередженню захворювань, готовність цілком віддати себе обраній професії.

   

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.Героїв України, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2024 Бериславський медичний коледж