Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

   ДО УВАГИ!

  КЗ «Бериславський медичний коледж» ХОР співпрацює з вищими школами Польщі.

  Співробітництво з міжнародними навчальними закладами сприяє обміну новітніми освітянськими методиками та практиками, а  також можливості навчання за кордоном.

  Для вступу до польських вишів  та  з  метою покращення успішності навчання  студентів закордоном в Бериславському медичному  коледжі організовані КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ, які проходять два рази на тиждень, вівторок і четвер, початок занять о 16 годині.

  Слухачами курсів можуть бути всі бажаючі.

  Сайт Бериславського медичного коледжу пропонує до вашої уваги електронний журнал відвідуваності курсів польської мови.

   

  Відвідуваність курсів польської мови - ПЕРЕГЛЯНУТИ

  ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

  Запрошуємо вас ознайомитися з пропозицією навчання в Гуманітарно-Економічній Академії в місті Лодзь(Республіка Польща).

   -Економічна Академія в м. Лодзь (Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi) -  вищий навчальний заклад, заснований у 1993 році під назвою Вища Гуманітарно-Економічна Школа в Лодзі, а в 2009 році отримано відмітний статус - Академія. 

  ГЕА в м Лодзь  - це один з найбільших недержавних вузів в Польщі, який пропонує студентам широкий спектр можливих напрямків і спеціалізацій. Навчання студентів за 11 напрямами, в рамках яких пропонуємо кілька десятків спеціалізацій, що постійно затребувані на ринку праці.

  Гуманітарно-Економічна Академія - це ВНЗ сучасних технологій. За всіма напрямками навчання можна вчитися як на стаціонарній, так і заочній формі з використанням платформи дистанційного навчання. E-learning дає можливість отримувати знання кожному, у кого є доступ до комп'ютера, підключеного до Інтернет мережі. Студенти мають можливість  користуватися цифровою бібліотекою, підручниками, збірками завдань і мультімедійних вправ. У розпорядження  студентів і викладачів надано кілька десятків прекрасно обладнаних аудиторій, комп'ютерних та мультимедійних лабораторій, радіостудія, телестудії, наукові лабораторії і виставкові галереї, власна їдальня, а також найбільша серед недержавних вузів в Лодзі - бібліотека з вільним входом. Виходячи на зустріч вимогам, які перед усіма вузами пред'являє Міністерство науки та вищої освіти, ГЕА в Лодзі реалізує процес підготовки нових програм навчання відповідно до вимог Європейських освітніх стандартів. 

  Кожен студент Академії може приймати участь в програмі Ерасмус. Це програма для вузів, студентів і викладачів. Гуманітарно-економічна академія в Лодзі вже багато років бере активну участь у програмі Ерасмус, що дає можливість студентам I і II ступеня денної та заочної форми навчання вчитися і проходити практику за кордоном. Навчання може тривати один семестр або один академічний рік, практика триває мінімум три місяці.  

  Академія гуманітарно-економічна в м. Лодзь співпрацює з медичним центром «Реном», завдяки чому студенти можуть скористатися на пільгових умовах послугами таких фахівців як: окуліст, ларинголог, гінеколог, хірург, реабілітолог, невролог, кардіолог, дерматолог.  Послуги здійснюються шляхом лікарських консультацій і профілактики в рамках основного медичного спостереження, спеціалізованого лікування, лікувальною реабілітації, використовуючи сучасне діагностичне обладнання.

  При Гуманітарно-економічній академії в Лодзі діє бюро кар'єр  - це сучасне діагностично-консалтингове відділення, утворене з думкою про студентів і випускників Академії. Воно допомагає студентам і випускникам робити перші кроки на ринку праці, підтримує їх у виборі професійної стежки і формуванні напрямків кар'єрного росту.  Встановлює контакти роботодавця і студента.

   

  http://www.ahe.lodz.pl/ru

  ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ

  29 вересня у місті Нова Каховка відбулося урочисте відкриття  ювілейного Х Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

  Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв привітав всіх учасників Форуму відзначивши, що розвиток інвестиційної діяльності Херсонщини є одним з пріоритетних напрямків економіки регіону, адже закладає довгостроковий фундамент для економічного зростання, надходження фінансів до місцевих бюджетів, створення нових робочих місць, покращення інфраструктури.
  У рамках проведення форуму директором Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Віктором Короленко, директором Бериславського медичного коледжу Володимиром Кучером підписано Меморандум про співпрацю з віце-канцлером Академії гуманітарних наук і економіки Евою Пувачевською (м. Лодзь Республіка Польща).


  Представники польської делегації зустрілися зі студентами Бериславського медичного коледжу, ознайомивши з умовами здобуття медичної освіти у польських навчальних закладах. До речі, 8 випускників Бериславського медичного коледжу 2016-2017 навчального року вже приступили до навчання у Польщі.

   ЛИСТИ ПІДТРИМКИ

  У ці непрості дні, які зараз переживає увесь народ України, дуже важливим є питанням збереження єдності та суверенності нашої держави. Почуття патріотизму та відповідальності за долю власної країни переповнюють, напевно, кожного українця. Увесь колектив Бериславського медичного коледжу не залишається байдужим до проблем сьогодення. Проте, дуже приємно відчувати, що інші європейські народи теж не стоять осторонь, а щиро підтримують нас, українців. На адресу Бериславського медичного коледжу надійшли листи від польських вишів, з якими наш навчальний заклад уклав договори про партнерство та співпрацю,  зі словами співчуття за загиблими під час бойових дій у Києві та зі сподіваннями на мирне вирішення проблем, у зв’язку із ескалацією військових дій з боку Російської Федерації по відношенню до Криму та України. Зокрема ми отримали такі листи від Вищої державної професійної школи ім. ротмістра Вітольда Пілецького в Освенцимі (ректор  - професор Вітольд Станковський),  Вищої державної техніко-економічної школи ім. ксьондза Броніслава Маркевича в Ярославі (ректор – професор Вацлав Вежбенєц), Вищої медичної державної професійної школи в Ополі (ректор – Томаш Гальський), Вроцлавського державного медичного університета ім. Пястів  Шльонських (ректор – професор Марек Зентек), Люблінського державного медичного університету (ректор – професор Анджей Дроп та директор Інституту медсестринства та охорони здоров’япрофесор Ірена Вронська), від керівництва польського медичного об’єднання «Polonia Medyczna».Увесь колектив Бериславського медичного коледжу висловлює щиру подяку  за підтримку та небайдужість польських партнерів.

   

  Володимир Кучер,

  директор Бериславського медичного коледжу

  ОФІЦІЙНИЙ ВІЗИТ ДО ПОЛЬЩІ

  З 8 по 10 квітня 2013 року делегація комунального закладу «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради у складі директора коледжу  Кучера В.П.  відвідали Вищу Школу ім. ротмістра Вітольда Пілецького та Інститут медсестринства, м. Освєнцим, Польща.
  Під час візиту були обговорені питання взаємодії двох медичних навчальних закладів, зокрема з покращання розуміння специфіки підготовки медсестринських кадрів в обох країнах, процесу теоретичного та практичного навчання з клінічних дисциплін, технічне оснащення та матеріальна база, робота бібліотеки та комп’ютерних класів, проходження практики в лікувальних закладах, студентське самоврядування тощо.
  Окрім того розглядалися питання обміну досвідом студентів та викладачів  для більш плідного пізнання медичної науки та практики в обох країнах, їх історії, культури та традицій. Також обговорювалися можливості участі викладачів та студентів в науково-практичних конференціях, семінарах, симпозіумах тощо.
  З польської сторони в перемовинах взяли участь: ректор Вищої Школи ім. ротмістра Вітольда Пілецького, пан Вітольд Станкевич, директор Інституту Медсестринства, м. Освєнцим, Польща, пан Єжи Кмечік, професор Зігмунд Пуцко, декани медсестринського відділення. За результатами обговорення питань був  складений інформаційний лист про наміри та співпрацю двох навчальних закладів.
  Якщо бажаєте отримати додаткову інформацію про Інститут медсестринства м. Освєнцима, Польща, звертайтеся за адресою: www.pwsz-oswiecim.pl

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж