Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Віват, талановиті та обдаровані!

  Промайнув навчальний рік пізнання, розуму, терпіння й наполегливості. Навчальний  рік, який  показав, що Бериславському медичному коледжу є ким пишатися та на кого рівнятися. Талановиту молодь нашого закладу можна порівняти з безкраїм океаном, в який впадають і підживлюють своєю енергією  невгамовні ріки творчості  та мистецтва, активної громадської позиції.

  Сьогодні, 28 травня, студенти та ліцеїсти коледжу зібралися на святі «Віват, талановиті та обдаровані!». Ерудовані, цілеспрямовані, працелюбні, які завжди прагнуть досягти своєї мети – далеко не всі риси лауреатів сьогоднішнього свята.Урочисту церемонію нагородження здібних і талановитих студентів відкрив Роман Запорожець, заступник директора з навчальної роботи:

  - Всі, хто зібрався у цьому залі є найкращими, є гордістю нашого закладу. Протягом року ви брали участь у найрізноманітніших заходах, проявляючи свої таланти. Нехай роки, які ви проведете у стінах коледжу і надалі всебічно розкривають вашу особистість. Бажаю вам бути відповідальними та свідомими громадянами, і, звичайно, професіоналами у своїй справі. Успіхів вам, творчості, наснаги, нових звершень!

  Роман Миколайович нагородив лауреатів у номінації «Творча особистість» за активну участь в житті коледжу, підтримку та розвиток ділової репутації закладу та у номінації «Відмінник навчання - 2019» за відмінні успіхи у навчанні.

  Бєлєй Тетяна Ярославівна, викладач фізичного виховання привітала та нагородила учасників свята у номінації «Спорт - це життя» за високі спортивні досягнення, популяризацію фізичної культури і спорту, створення позитивного іміджу закладу.

  Після святкової програми приємним сюрпризом для студентів стала  концертна програма Херсонської обласної філармонії.

  Бажаємо нашим студентам подальших успіхів та творчих злетів!!!

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж