Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Усний журнал «Використання математики в медицині»

  Без знання математики не можна уявити розвитку людства. Математика скрізь, вона на кожному кроці. Неможливо й без неї і в сучасній медицині. Кожний день лікар у своїй роботі зустрічається з математичними розрахунками.

  Зустріч з прекрасним

  Мистецтво — це творче осмислення навколишнього свiту талановитою людиною. Плоди цього осмислення належать не тiльки його творцям, а й всьому людству, що живе на планетi Земля. «Мистецтво є одним із засобів єднання людей» - писав Л. Толстой. Але ж що ще так поєднує людей, створюючи непорушні зв’язки між зовсім різними націями та навіть расами? Звісно, сильне, чисте кохання. Тому до Дня всіх закоханих студенти 125 та 113 групи разом із кураторами Тетяною Бєлєй та Галиною Аркушенко вирішили закохатися у мистецтво, відвідавши Новокаховську картинну галерею ім А.С. Гавдзинського.

  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

  15 лютого – День вшану­вання учасників бойових дій на території інших держав, а для переважної більшості українців – це день вшанування пам’яті загиблих воїнів-афганців.

  День безпечного Інтернету

  11 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету. Бериславський медичний коледж вважає Інтернетбезпеку пріоритетом у навчанні молодого покоління. Саме з цією метою у навчальному закладі було проведено ряд заходів, направлених на обізнаність студентів з різних напрямків Інтернетбезпеки.

  Сторінка 1 із 42

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж