Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  01 вересня 2020 року до навчального закладу завітав директор Департаменту здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Віктор Короленко.

  Віктор Миколайович зустрівся з адміністрацією навчального закладу, де розповів про заходи департаменту по боротьбі із поширенням коронавірусної хвороби ( COVID – 19) в області  та зауважив  на безумовному дотриманні постанов Головного державного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину  у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID – 19)».

  Віктор Короленко наголосив що департамент здоров’я всебічно буде допомагати закладу по забезпеченню безпечних умов навчання студентів.

  Також він зустрівся зі студентами коледжу та привітав їх з початком нового навчального року, побажавши їм міцного здоров’я натхнення та успіхів у навчанні!

  Наші випускники. Юлія Петрівна Кузнецова

  Завжди приємно спілкуватися з випускниками, вони працюють у різних сферах, цікавим є їхнє ставлення до коледжу, аналіз здобутих знань, корисними є їхні поради студентам.

  Сьогодні спілкуємося з Юлією Петрівною Кузнецовою, чуйною, милосердною та співчутливою медичною сестрою школи с. Новопокровка Новотроїцького району.
  Юлія Петрівна закінчила Бериславський медичний фаховий коледж (тоді ще Бериславське медичне училище) у 1970 році та отримала професію медичної сестри, професію, яка стала для неї улюбленою справою життя.
  "Передусім - здоров'я людини", - усе своє життя наша випускниця присвятила медицині. За її плечима - п'ятдесят років професійного стажу.
  Свій професійний вибір Юлія Петрівна пояснює тим, що ще з дитинства мріяла про медицину.

  «Бережи українське – носи вишиванку!»

  Ліна Костенко.

  Українська вишиванка – це наш національний оберіг. Це символ краси та здоров’я, любові та вірності. Це унікальний, потужний настрій і натхнення!

  Йдемо вперед!
  Досягаємо бажаного!

  Головна складова у роботі фармацевта — це фармацевтична опіка, доброзичливість і щира турбота про здоров'я пацієнта. Саме фармацевти є тією важливою ланкою у системі охорони здоров'я, яка через забезпечення населення якісними ліками сприяє збереженню життя та зміцненню здоров'я людей.

  Хірургія ще в епоху древніх цивілізацій користувалася широким визнанням. Їй присвятили життя велика кількість людей. Сьогодні наша розповідь про випускника 2015 року Максима Чорного, який обрав шлях служби величному медичному мистецтву - хірургії.

  Продовжуємо розповідати про наших випускників.

  Перший президент студентської ради коледжу, цілеспрямований та рішучий випускник 2010 року відділення "Лікувальна справа" Олександр Молчанов.
  Зараз Олександр працює лікарем- анестезіологом-реаніматологом у Каховській центральній районній лікарні.

  Випускаємо, але не відпускаємо!
  Продовжуємо розповідати про наших випускників.

  Людина, яка точно знає, в чому сенс її життя. Людина, яка чітко йде до поставленої мети. Людина, яка завжди допомагає іншим та заряджає їх власним оптимізмом.
  Вольова, міцна духом Сніжана Гнатюк (Сагінадзе), випускниця 2006 року відділення "Сестринська справа".

  Сторінка 1 із 47

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж