Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Свято веселощів та гумору

  Веселощі - найкраща гігієна душі і тіла.

  Жорж Санд

  Як відомо, студенти – це молодь, яка вміє гарно вчитися, але ще краща вона вміє розважитися. Мабуть, неможливо уявити студента, який не любить розваг та відпочинку. Тож 19 грудня студенти навчального закладу  розважалися у новорічній конкурсній шоу-програмі «Ліга сміху».

  Розпочався конкурс із привітання з наступаючими новорічними святами заступником директора з навчальної роботи Романом Миколайовичем Запорожцем, який побажав усім присутнім сил та творчої наснаги, міцного здоров’я та гарного настрою.

  У конкурсі  брали участь чотири команди: «Валенки», «Цензор. НЕТ», «Разные», «Позвони мне».

  Оцінку талантів команд проводило журі у складі: заступника директора з навчальної роботи Запорожця Р. М., завідувача відділення «Сестринська справа. Фармація» Кобельчук І. І., викладача латинської мови Смірнова  П. Є., викладача фізичного виховання Бєлєй Т. Я. Під бурхливі оплески глядачів зі сцени лунали пісні, жартівливі гуморески, кумедні сценки. Студенти розкрили усі свої акторські, вокальні та хореографічні здібності.

  ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ та ПРИЗЕРІВ!!!

  ІІ етапу олімпіади з української мови:

  І місце – Рудак Юлія,

  ІІ місце –  Петренко Маргарита,

  ІІІ місце – Букач Анастасія.

  І етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкрсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

  І місце – Петренко Маргарита та Нетяга Яна,

  ІІ місце – Слєпко Марина,

  ІІІ місце – Дукач Олександр.

  І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови імені П. Яцика:

  І місце – Рудак Юлія,

  ІІ місце - Федоренко Дарія,

  ІІІ місце – Букач Анастасія.

  Також цьогоріч усі без винятку студенти 114, 113, 123, 124 академічних груп взяли участь у Міжнародній олімпіаді з української мови від проекту «Всеосвіта».

   Інформаційна зустріч зі спеціалістами Бериславського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану

   

  13 грудня 2018 року головними спеціалістами Бериславського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Магдою Галиною та Воловенко Іриною була проведена лекція на тему:  «Державна реєстрація актів цивільного стану. Новели законодавства. Пілотні проекти Міністерства юстиції України. Я МАЮ ПРАВО «Зупинимо булінг РАЗОМ!».

   

  Спеціалісти ознайомили студентів  з історією реєстрації актів цивільного стану, сучасних відділів державної реєстрації. Розповіли про найважливіші нормативно-правові акти, якими керуються відділи при державній реєстрації актів цивільного стану. Пізнавальною була розповідь про пілотні проекти Міністерства юстиції України, особливо цікавою для студентів була інформація  про реєстрацію шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу».

    Вітаємо!!!

  Петренко Маргариту, студентку 122 академічної групи відділення «Сестринська справа. Фармація», яка здобула І місце у ІІ обласному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

  Бажаємо успіхів та нових перемог! 

   

   

  Немає прав без обов′язків, немає обов′язків без прав

  Якщо говорити мовою символів, то людина – це птах з двома крилами. Одне крило – це наші права, друге – обов’язки. І для того, щоб здійснювати повноцінний політ у соціумі, обидва крила повинні бути розвинені рівномірно...
  У рамках Всеукраїнського тижня права з метою підвищення рівня правової культури та правової обізнаності студентів 12 грудня до навчального закладу завітав інтегратор Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кравчук Катерина Сергіївна.

  І тур обласної олімпіади з української мови

  З метою підтримки і всебічного розвитку обдарованої студентської молоді 12 грудня 2018 року в Бериславському медичному коледжі був проведений І тур обласної олімпіади з української мови.
  Учасниками олімпіади стали 12 студентів І-ІІ курсів відділень «Лікувальна справа» та «Сестринська справа. Фармація».


  Чекаємо результатів! 

  Конкурс юних знавців латинської мови

  З метою узагальнення знань та навиків з дисципліни «Латинська мова» в напрямках анатомічної, клінічної, фармацевтичної термінології 11 грудня 2018 року в рамках предметного тижня циклової комісії фармацевтичних дисциплін  в актовій залі Бериславського медичного коледжу був проведений конкурс на кращого знавця латинської мови серед студентів ІІ курсу відділення «Сестринська справа. Фармація». Організатор заходу – Волчановський А. В., викладач дисципліни «Латинська мова».

  Amazing Christmas Party

  Різдво – одне з найчарівніших, найдивовижніших та найулюбленіших свят як в Україні, так і в багатьох країнах світу. Його святкують понад 180 млн. людей з різних країн. Воно приносить радість, запалює вогонь добра та іскру надії у серці кожного. Цей день пов’язаний з багатьма традиціями, звичаями та обрядами, проте у кожній країні вони різні і це додає святу якоїсь особливої магії.

  У Великобританії на Різдво всі вікна сільських будинків освітлені свічками, і тому ніч перед Різдвом серед місцевих жителів називається «Ніч свічок». Ще з середньовіччя британці зберегли обряд ряження, щоб показати більш живі враження про біблійних героїв.

  Сторінка 1 із 19

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж