Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Коледж сьогодні

   Бериславський медичний фаховий коледж здійснює свою діяльність на підставі Статуту, затвердженого рішенням ХХІІІ сесії п’ятого скликання Херсонської обласної ради № 619 від 27.05.2008 року, (державна реєстрація від 08.07.2008 року, номер запису 14811050009000359), погодженого з Міністерством освіти і науки України 25.06.2008 року, Міністерством охорони здоров’я України 23.06.2008 року, управлінням охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації 09.06.2008 року, управлінням освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації 09.06.2008 року, на підставі Концепції освітньої діяльності розвитку комунального закладу «Бериславське медичне училище» Херсонської обласної ради, погодженого з управлінням охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації 18.03.2010 року.

  Коледж є навчальним закладом фахової передвищої освіти, об’єктом спільної власності територіальних громад області та підпорядкований управлінню охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

  Навчальний заклад надає освітні послуги на рівні кваліфікаційних вимог до фахового молодшого бакалавра на підставі відомості щодо права здійснення освітньої діяльності у сфері фахової передвищої освіти.

  Бериславський медичний фаховий коледж надає освітні послуги за спеціальностями:

  - 223 "Медсестринство", спеціалізація "Сестринська справа";

  - 223 "Медсестринство", спеціалізація "Лікувальна справа";

  - 226 «Фармація, промислова фармація», спеціалізація «Фармація». 

  Підготовка фахівців проводиться на основі базової та повної загальної середньої освіти.

  На даний час коледж володіє навчально-матеріальною базою, яка забезпечує здорові і безпечні умови навчання, праці і виховання. Теоретичні і практичні заняття проводяться в чотириповерховому навчальному корпусі в 42 кабінетах, 12 аудиторіях, відеозалі, актовій залі, а також у навчально-практичному центрі, розташованому на території КНП "Бериславська ЦРЛ".
  Забезпеченість кабінетами та лабораторіями складає 100%. Кабінети естетично оформлені, в них є достатня кількість медичного обладнання для забезпечення робочих місць студентів і виконання навчальних планів і програм. Для проведення практичних занять повністю є навчальні кабінети хірургічного корпусу, зокрема операційний блок, який оснащений новопридбаними муляжами, інструментарієм.
  У кожному кабінеті і лабораторії створені комплекси навчально-методичного забезпечення. У кабінетах доклінічної практики обладнані зони професійного тренінгу, робочі місця для відпрацювання практичних навичок.


  У навчальному корпусі розміщена бібліотека з книжковим фондом майже 19 тисяч примірників, електронна бібліотека, читальний зал на 30 місць.

  Щорічно фонд бібліотеки оновлюється шляхом поповнення новими підручниками професійного спрямування, періодичними виданнями. Повністю укомплектовано  блок навчальних підручників на СD-дисках. На допомогу студентам діє Інтернет-бібліотека, що дає можливість використовувати сучасні джерела інформації, матеріали навчальних комплексів, розроблених викладачами з дисциплін згідно чинних навчальних планів.

  Коледж має актову залу для заняття колективів художньої самодіяльності та проведення дозвілля молоді, спортивний зал, буфет на 50 місць.

   

  Очолює навчальний заклад Кучер Володимир Петрович – енергійний керівник, талановитий організатор, викладач-методист. З ініціативи керівника та завдяки його наполегливості в коледжі модернізовано навчально-виховний процес. Під його керівництвом колектив закладу активізував роботу по зміцненню навчально-матеріальної бази. За короткий період проведено естетичне та технічне переобладнання навчального корпусу, адміністративних приміщень, всіх навчальних кабінетів та лабораторій. Відбувся капітальний ремонт гуртожитку для іногородніх. Проведена газифікація навчального закладу, замінено водоканалізаційні комунікації. В 2009 році директора коледжу Кучера В.П. було відзначено високою нагородою – Почесною грамотою Міністерства охорони здоров'я України за багаторічну сумлінну працю та особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців. У 2019 році Указом Президента України №731 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти" за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм Володимир Петрович Кучер отримав звання "Заслужений працівник освіти".


   Велика увага в коледжі приділяється питанню впровадження нових технологій навчального процесу. Зокрема, для проведення занять задіюються 50 персональних комп’ютерів, більшість кабінетів оснащена сучасною відео- та проекційною апаратурою. Викладачі коледжу активно працюють над створенням та застосуванням в навчальному процесі кредитно-модульної технології навчання, навчальних та контролюючих комп’ютерних програм, навчальних відеофільмів.

  Наразі в коледжі навчається 530 студентів. За спеціалізацією «Лікувальна справа» - 225 осіб, «Сестринська справа» - 230 осіб, за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» - 75 осіб.


  Функціонують 7 циклових комісій, які очолюють досвідчені викладачі з профільною освітою і кваліфікаційною категорією:
   

   - загальноосвітньої підготовки; - гуманітарної та соціально-економічної підготовки; - природничо-наукової підготовки та фізичного виховання; -  професійно-практичної підготовки (хірургія, акушерство, гінекологія); -  професійно-практичної підготовки (медсестринство у внутрішній медицині); - професійно-практичної підготовки (терапія); - фармацевтичних дисциплін.

   

  Студенти Бериславського медичного фахового коледжу проходять практику у лікарнях Херсонської області та в центрах первинної медико-санітарної допомоги.
  Але найбільш тісна співпраця єднає медичний коледж з комунальною установою КНП«Бериславська ЦРЛ».
  Керівники лікувальних закладів позитивно оцінюють підготовку випускників коледжу, їх рівень організаторських здібностей, активну участь в громадському житті та трудову дисципліну.  У коледжі сформувався кваліфікований педагогічний колектив, який нараховує 118 викладачів. Навчальний процес забезпечують викладачі, які мають вищу медичну або педагогічну освіту. 80 % викладачів мають стаж роботи в практичній охороні здоров’я від 10 до 20 років.
  Допомагають в організації та забезпеченні навчально-виховного процесу лаборанти та адміністративно-господарський персонал, чисельність якого складає 39 осіб.
  Педагогічний колектив коледжу спрямовує виховну роботу на формування та розвиток особистості майбутнього медичного працівника. Ведеться постійна, цілеспрямована робота щодо попередження правопорушень серед студентів, зміцнення трудової дисципліни. Як наслідок – відсутність грубих правопорушень в колективі впродовж багатьох років.  
  Добре налагоджена робота по організації дозвілля молоді. У коледжі систематично проводяться дискотеки, вечори-конкурси, святкові концерти. В гуртках художньої творчості задіяно близько 60% студентів.

  У коледжі працюють предметні гуртки, в яких студенти поглиблюють знання із загальноосвітніх, фундаментальних, спеціальних дисциплін, оволодівають методикою проведення науково-дослідницької діяльності.

  Не менш важливим є робота у спортивних гуртках і секціях, заняттями в яких охоплено 15 % студентів. У плані спартакіади коледжу щорічно проводяться змагання з легкої атлетики, волейболу, баскетболу, ритмічної гімнастики та інших видів спорту. Студенти коледжу беруть активну участь в районних та обласних змаганнях, в Спартакіаді серед закладів фахової передвищої освіти.

   

   

   

   

   

   

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.Героїв України, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2024 Бериславський медичний коледж