Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Виховний процес

  Ми не можемо зробити дитину

   щасливою, але в наших силах дати

   дітям прагнення до щастя, віру в те,

   що людина може бути щасливою

   Г.С. Сковорода

  Сьогодні в умовах величезних змін у соціальному, економічному та політичному житті України постала проблема радикальної перебудови у сфері виховання, мета якої формувати всебічно й гармонійно розвинену, творчу та активну людину. Завдання коледжу сьогодні – забезпечити всебічний розвиток особистості кожного студента, створивши необхідні для цього умови.

  В Україні історично склалася своя система виховання, яка максимально враховує національні риси і самобутність українського народу. Головною метою національного виховання на сучасному етапі, як зазначено у Концепції національного виховання, є передача молодому поколінню соціального досвіду, багатства духовної культури народу, його національної ментальності, своєрідності погляду і на цій основі формування особистісних рис громадянина України, які включають в себе національну самосвідомість, розвинену духовність, моральну, художньо-естетичну, правову, трудову, розумову, фізичну, екологічну культуру, розвиток індивідуальних здібностей і таланту.

  Отже, виховна діяльність Бериславського медичного коледжу зорієнтована на забезпечення студента усіма необхідними знаннями, уміннями, навичками суспільного досвіду й поведінки, притаманним молодій людині української держави.

  ОРГАНІЗАЦІЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ

   Виховна робота в Бериславському медичному коледжі базується на реалізації Державної національної програми «Освіта. Україна. ХХІ століття» і нормативи документів з питань виховання молоді.

  Метою виховної роботи  коледжу є забезпечення умов для становлення розвитку і саморозвитку особистості студента, майбутнього спеціаліста, який володіє гуманістичним, світоглядним потенціалом, культурою і громадянською відповідальністю, орієнтованими на професійну, інтелектуальну і соціальну творчість.

   Виховним процесом керує заступник директора з виховної роботи спільно з:

  - культорганізатором;

  - керівниками академічних груп;

  - класними керівниками;

  - завідуючими відділеннями.

  Традиційно значна увага приділяється виховній роботі в Бериславському медичному коледжі. Особливості організації виховної роботи, її форм та методів, підзвітність багатьом інстанціям, пов’язані з тим, що понад 60% студентів коледжу є неповнолітніми. Тому процес виховання упорядкований через координованість дій ланки “керівник академічної групи – студент – батьки”. Саме це дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до студентів. Виховна робота проводиться згідно плану, який розроблений на підставі вимог чинного законодавства та забезпечує реалізацію духовності, захисту моралі та формування здорового способу життя . Систему планування виховної роботи складають: плани роботи кураторів груп, методичного об’єднання кураторів груп, вихователі гуртожитку, зав. відділенням.

  ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ВИХОВНОЇ РОБОТИ

  - Національно-патріотичне

  - Морально-естетичне

  - Правове

  - Трудове

  - Виховання здорового способу життя

  - Фізичне

  - Громадянське

   ФОРМИ РЕАЛІЗАЦІЇ ВИХОВНИХ ЗАВДАНЬ

  - Проведення тижнів національно-патріотичного та місячнику правового виховання, тижня української мови і літератури.

  - Проведення науково-практичних конференцій.

  - Проведення  конкурсів професійної майстерності.

   Інформаційна зустріч зі спеціалістами Бериславського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану

   13 грудня 2018 року головними спеціалістами Бериславського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Магдою Галиною та Воловенко Іриною була проведена лекція на тему:  «Державна реєстрація актів цивільного стану. Новели законодавства. Пілотні проекти Міністерства юстиції України. Я МАЮ ПРАВО «Зупинимо булінг РАЗОМ!».

  Спеціалісти ознайомили студентів  з історією реєстрації актів цивільного стану, сучасних відділів державної реєстрації. Розповіли про найважливіші нормативно-правові акти, якими керуються відділи при державній реєстрації актів цивільного стану. Пізнавальною була розповідь про пілотні проекти Міністерства юстиції України, особливо цікавою для студентів була інформація  про реєстрацію шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу».

  Вихованці навчального закладу переглянули відеоролик, який висвітлював проблему булінгу серед підлітків, адже насправді це не просто пустощі або грубість, а особлива форма взаємин, яка за відсутності своєчасної реакції переростає в насильство.

  Студенти та працівники коледжу отримали інформаційні буклети та плакати з матеріалами  щодо проектів Міністерства юстиції України.

   

   

  Немає прав без обов′язків, немає обов′язків без прав

  Якщо говорити мовою символів, то людина – це птах з двома крилами. Одне крило – це наші права, друге – обов’язки. І для того, щоб здійснювати повноцінний політ у соціумі, обидва крила повинні бути розвинені рівномірно...
  У рамках Всеукраїнського тижня права з метою підвищення рівня правової культури та правової обізнаності студентів 12 грудня до навчального закладу завітав інтегратор Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кравчук Катерина Сергіївна.

  Катерина Сергіївна ознайомила студентів 124 академічної групи з основними їх правами та обов’язками. Акцентувала увагу на понятті «кіберзлочинів», відповідальності за їх скоєння, дала поради як захиститися від онлайн небезпек. Представнк місцевого центру також розповіла як і де можна отримати безоплатну правову допомогу, про особливості надання юридичної допомоги неповнолітнім та які послуги можуть отримати діти в органах юстиції. Вихованці коледжу взяли участь у грі «Космічна подорож по правам людини», під час якої сформували свою планету з новими правами та обов’язками, ознайомилися з терміном «булінг», тобто насильство та його видами.

  По завершенні заходу студенти мали можливість отримати буклети з питань надання вторинної правової допомоги. 

   

   

  Пам’ять серця

   Звільняється пам'ять, відлунює знову роками.

   Я зітхну... запалю обгорілу свічу,

  Помічаю: не замки-твердині, не храми –

  Скам’янілий чорнозем - потріскані стіни плачу.

  Піднялись, озиваються в десятиліттях,

  З долини, аж немов з кам ’яної гори

  Надійшли. Придивляюсь: Вкраїна, XX століття

  І не рік, а криваве клеймо - «33».

  Багатостраждальна історія нашого народу. Ми не маємо права забувати її чорних сторінок. Адже довгі десятиліття ми говорили пошепки про ті страшні роки. Всі ми повинні знати й пам’ятати, якої шкоди українській нації і всьому народу завдав Голодомор.

  З метою формування у студентів щирих людських почуттів, співчуття до трагічної долі рідного народу, громадянської відповідальності за його майбутнє 23 листопада у Бериславському медичному коледжі відбулись тематичні заходи щодо вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Для вихованців навчального закладу було проведено лінійку «Пам'ять серця» та виховний захід «Голод...Голод...1932...1933...»", який підготувала викладач суспільних дисциплін Сьомик-Жураківська Л.О.

  Під час проведення заходу кожен з присутніх мав змогу знову згадати ті жахливі часи Голодомору, трагедію, яка залишила страшний відбиток у пам’яті і в житті багатьох людей.


  Вихованці коледжу переглянути презентацію "Голодомор 1932-1933", яку підготував студент 124 групи Муравйов Данило. В уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями: опухлі і замучені від голоду діти, зневірені та знедолені дорослі.


  Цікавою та змістовною була розповідь директора Бериславського краєзнавчого музею Дробот Наталії Андріївни про голодомор на Бериславщині. Присутнім  було запропоновано перегляд документального відео зі спогадами очевидців страшного голоду на Херсонщині, що дало змогу унаочнити жорстокі факти із життя наших земляків у 1932-1933 роках. Захоплюючою та емоційною стала розповідь працівника бібліотеки медичного коледжу Сенченкової Людмили Василівни, яка наголосила на тому, що, незважаючи на те, що ВЛАДА НАМАГАЛАСЯ ЗНИЩИТИ НАВІТЬ САМУ ПАМ'ЯТЬ про ті страшні часи, саме письменники і поети, не дивлячись на заборону, висвітлювали цю тему у своїх творах, чим і зберегли ПАМ'ЯТЬ ПРО ТІ СТРАШНІ ПОДІЇ.

  Ми працьовита, терпляча нація . Наш народ заслуговує на шану й повагу. А пам’ятником жертвам хай буде наша пам'ять про минуле, небайдуже ставлення до національної трагедії, що спіткала наш народ у 1932-1933 роках.

   

  День Гідності та Свободи

  В історії кожного народу є такі героїчні сторінки, про які ми просто не маємо морального права забути та до яких повертаємося знову і знову. Ці трагічні сторінки неодноразово пов’язані з прагненням до свободи.

  А що значить для людини свобода? Це те, без чого вона просто не може прожити. Пригноблена людина не може жити повним життям, не може радіти тим простим речам, які роблять нас щасливими.

  Восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 український народ постав на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави.

  Відтоді щороку 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.


  В День  Гідності та Свободи України в медичному коледжі була проведена лінійка «Україна – гідна свободи!». Під час заходу студенти згадали події тих днів, переглянули відеокліп «Революція Гідності», вшанували хвилиною мовчання усіх людей, яких було вбито у мирний цивілізований час ХХІ століття.


  На жаль, цими подіями не закінчився біль і страждання народу. Зараз наша багатостраждальна земля переживає ще одну трагічну сторінку своєї історії. Десь там на сході, наші побратими віддають своє життя, звільняючи українську землю від чужоземців та роблять усе можливе задля свободи та гідності України.


  Вшановуємо громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції, Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, загиблих учасників російсько-українського збройного конфлікту, які віддали життя за наше майбутнє.

  Молімося за наших мужніх захисників, які нині  виборюють право України бути суверенною та єдиною державою.

   

  Майстер-клас «Інтенсивна терапія при кровотечах в акушерстві»

  20 листопада 2018 року в рамках предметних заходів тижня майстерності викладачів циклової комісії професійно-практичної підготовки (хірургія, акушерство та гінекологія) викладачем Бистровою С.Г. було проведено майстер-клас на тему «Інтенсивна терапія при кровотечах в акушерстві».
  Майстер-клас складався з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина була присвячена причинам виникнення акушерських кровотеч та методам їх зупинки. Під час практичної частини студенти мали змогу практикувати на муляжах методи зупинки акушерських кровотеч.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Міжнародний день відмови від паління

  Тютюн приносить шкоду тілу,

   руйнує розум, отупляє цілі нації.

   О. де Бальзак

   

  Паління стало характерним для нашого суспільства, ми постійно стикаємося з цим явищем. Або палить сама людина, або вона змушена перебувати серед тих, хто палить.

  З метою зниження поширення тютюнової залежності, залучення до боротьби проти куріння та інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров’я 16 листопада в рамках Міжнародного дня відмови від паління в Бериславському медичному коледжі був проведений усний журнал серед студентів І, ІІ, ІІІ курсів та ліцеїстів.

  Студенти розвінчали основні міфи про куріння, ознайомилися з цікавими фактами про шкідливу звичку, дізналися про хімічний склад цигарок, переглянули статистику захворюваності та смертей внаслідок тютюнопаління.

   

   

  9 листопада - День української писемності та мови.

  Першим до нас приходить слово... З колисковою материнською піснею, тихою казкою, доброю ласкою. Завітало воно і до нашого медичного коледжу.

  З нагоди Дня української писемності та мови 8 листопада в навчальному закладі була проведена літературно-музична композиція "Моя прекрасна українська мово, найкраща пісня в стоголоссі трав. Кохане слово, наше рідне слово, яке колись Шевченко покохав".
  Головним напрямом заходу було привернення уваги до збереження і розвитку лінгвістичного розмаїття, а також зміцнення ролі рідної мови як важливого чинника культурної самобутності.

  Неодноразово юні читці та ведучі нашого закладу, прозою та віршами, інсценізацією усмішок, наголошували присутнім про те, що тільки той може осягти своїм розумом і серцем красу, велич, і могутність Батьківщини, хто збагнув відтінки і пахощі рідного слова, хто дорожить ним, як честю рідної матері, як колискою, як добрим іменем своєї родини.

  Любов та повага до мови, якою розмовляєш - це передусім, шанування себе, виявлення поваги до народу, його історії, культури.
  Адже мова – нетлінний скарб українського народу, що його наші предки зберегли, незважаючи на всілякі утиски й заборони, передавши нам у спадщину.

  Більше фото - ПЕРЕГЛЯНУТИ

   

  Була проведена навчально-виховна рада

  1 листопада 2018 року в медичному коледжі була проведена навчально-виховна рада. Участь у раді прийняли завідувачі відділень "Сестринська справа. Фармація" та "Лікувальна справа", заступник директора з навчальної роботи та куратори академічних груп.

  На засіданні навчально-виховної ради обговорювалися наступні питання:
  - академічна заборгованість студентів відділень "Сестринська справа. Фармація" та "Лікувальна справа" з навчальних дисциплін;
  - пропуски без поважних причин;
  - порушення "Правил внутрішнього порядку коледжу" студентами;
  - порушення правил поводження за межами навчального закладу.
  Заступник директора з навчальної роботи Запорожець Роман Миколайович звернув особливу увагу на підготовку студентів до ліцензійного іспиту "Крок М" та зауважив на обов'язковості своєчасної ліквідації студентської академічної заборгованості.

   

   

  Були проведені батьківські збори

  27 жовтня 2018 року в навчальному закладі були проведені батьківські збори серед студентів ІІ та ІІІ курсів.

  На батьківських зборах розглядалися наступні питання:
  - підготовка до державної підсумкової атестації у формі ЗНО;
  - організація навчального процесу;
  - виховання студентської молоді;
  - заборона мобільних телефонів під час занять;
  - проходження практик студентами;
  - графік навчального процесу відділень "Сестринська справа. Фармація" та "Лікувальна справа"
  - нарахування стипендії студентам;
  - можливість навчання закордоном після закінчення коледжу.
  Після зборів на батьків чекали викладачі та куратори груп в навчальних аудиторіях.
  Батьки мали змогу отримати повну та вичерпну інформацію з усіх порушених питань.

   

   

  28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

  Загальна історія нашої країни, яка створювалася народами, вміщує не тільки славні подвиги, але і великі трагедії. Однією з найбільш трагічних сторінок Україна  була Друга світова війна – найстрашніша війна в історії людства, війна повна людських трагедій.

  Саме 28 жовтня відзначають День визволення України від фашистських загарбників, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної території України.  Це день вшанування пам’яті загиблих у боях за нашу країну, померлих від ран, тих, хто віддав життя в ім’я перемоги над ворогом.

  26 жовтня у  навчальному закладі була проведена тематична лінійка «Україна в полум’ї війни», присвячена визволенню України від фашистських загарбників.


  Під час лінійки студенти ознайомили присутніх з трагічними сторінками Другої світової війни, читали передсмертні листи загиблих воїнів, вшанували хвилиною мовчання всіх тих, чиє життя забрала війна.


  Ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, партизанам та учасникам Другої світової війни, усім, хто приніс визволення нашій Україні.

   

   

  Херсонська обласна філармонія в гостях

  Краплинка музики, і оживуть вуста.
  Росинка музики, бездонна глибина.
  Сльозинка музики, як плач землі, свята.
  Криниця музики. Не вичерпнуть до дна.
  М. Бажан

  В усі часи музичне мистецтво приносило багато радості, приваблювало своєю яскравістю, динамікою та мальовничістю, збагачувало духовністю.

  З метою патріотичного та естетичного виховання 25 жовтня до Бериславського медичного коледжу завітала Херсонська обласна філармонія з концертною програмою.

  Філармонію гідно представляли талановиті майстри сцени.
  Під час концерту виконувалися українські пісні, а саме «Вона» , «Старі фотографії» Скрябіна у виконанні Дениса Головача, пісні Олега Вінника та пісня «Тумани» Макса Барского у виконанні Олександра Князського.

  Також виконувалася інструментальна музика: пісні «Дикі танці» Руслани, «Плакала» гурту «КАЗКА» у виконанні Олексія Кари. Ольга та Ігор Бондаренки, учасники проекту "Танці з зірками" виконали танок «Червона рута» та танцювально-гумористичну композицію «Були на селі».
  Виступ артистів був неперевершений!

   

  Усі глядачі поринули у казковий світ музики, створений майстерним виконанням артистів.
  Дякуємо Херсонській обласній філармонії за чудовий настрій та незабутні хвилини у світі музики.


  З нетерпінням чекаємо нової зустрічі з зірками Херсонської обласної філармонії!

   

  Студенти Бериславського медичного коледжу закликають звернути увагу на своє здоров’я

  20 жовтня відзначають Всесвітній день боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Рак молочної залози - одне з найпоширеніших онкологічних захворювань серед жінок.

  В Україні дуже гостро стоїть питання про необхідність інформування жінок з приводу профілактики та діагностики, причин і способів лікування злоякісних пухлин. Адже багато наших жінок потрапляють до лікарів на пізніх стадіях хвороби.
  При сучасному рівні розвитку медицини побороти рак молочної залози можливо. Головне – вчасно його виявити.

  З метою привернення уваги громадськості до проблеми раку молочної залози - профілактики та ранньої діагностики захворювання студентами Бериславського медичного коледжу була проведена акція «Рожева стрічка».

  Студенти 142 та 231 групи відділення "Сестринська справа. Фармація" разом зі своїми кураторами Голубничою Людмилою Петрівною та Шевченко Анною Олександрівною провели роз’яснювальну роботу в Бериславській центральній районній лікарні, поліклініці та на вулицях міста серед жінок щодо необхідності самостійного обстеження та систематичних профілактичних оглядів з метою виявлення даного захворювання та роздали понад 200 інформаційних буклетів з описом даної проблеми.

  Наші майбутні медсестрички з задоволенням долучилися до акції і не залишилися осторонь цієї всесвітньої хвороби, адже здоров'я - це відповідальність кожного.

  Шановні жінки, бережіть себе та піклуйтеся про своє жіноче здоров’я!

  Регулярно робіть обстеження та відвідуйте гінеколога. Це найкраще, що ви можете зробити для себе, своїх дітей та своєї родини.

  Більше фото - переглянути

   

  Ми - нащадки славного козацького роду


  Звичай проводити вільний час у форматі змагань зародився у середовищі українського козацтва з давніх-давен, коли хоробрі воїни після тяжких походів розважалися, визнаючи з-поміж товариства найбільших сильних, вправних та розумних чоловіків.

  Сьогодні, 18 жовтня в навчальному закладі серед студентів перших курсів відділень «Лікувальна справа» та «Сестринська справа. Фармація» був проведений спортивний захід "Козацькі розваги", в якому сучасні молоді козаки проявляли силу, витримку та спритність.

  Конкурсна програма складалася з дев'яти конкурсів. Кожна з команд жагуче прагнула перемоги, а шалена підтримка вболівальників надавала їм сил та натхнення. Під час змагань юнаки-студенти перевірили свої спортивні навики, а вболівальники отримали купу позитивних емоцій та яскравих вражень.

  Молодці, наші хлопці! Так тримати!

  Більше фото за посиланням "Фотогалерея БМК"

   

   

   

   

  ВІТАЄМО!

   

  Дівчаток-чемпіонів області (Бутенко Галину, Міщук Олену, Салтан Аллу, Замотай Анастасію, Боголуцьку Валерію, Дехтяр Марчеллу), які взяли участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу, котрі  відбулися 11 жовтня 2018 року  в місті Херсоні. Команда посіла 1 місце.

  Результати особистої  першості:

  I місце - Бутенко Галина, 111 група;

  II місце - Міщук Олена, 142 група;

  III місце - Салтан Алла, 141 група.

  Тренер команди – Тетяна Ярославівна Бєлєй, викладач фізичного виховання.

   Дівчатка, молодці!

  Щиро бажаємо нових звершень та перемог!

   

   

   

   

   

  Зустріч з представниками поліції Бериславського відділу

  Всім відомий вислів: "Діти - наше майбутнє". Тож на сьогоднішній день надзвичайно гострою є проблема зростання злочинності неповнолітніх.
  З метою профілактики правопорушень, попередження злочинності та виховання норм поведінки неповнолітніх 26 вересня в коледжі відбулася зустріч студентів з представниками поліції Бериславського відділу.

  Головний інспектор ССД БРДА Гаврилов Єгор Віталійович та старший інспектор з ювенальної превенції Тесля Олександр Віталійович провели цікаву лекцію про права та обов'язки неповнолітніх. Студенти мали змогу дізнатись про найбільш поширені кримінальні правопорушення серед неповнолітніх, про види штрафів та їх розміри у разі невиконання законів. Розповіли про відповідальність батьків за неналежне виконання батьківських обов'язків.
  Висловлюємо вдячність представникам Бериславського відділу поліції за співпрацю з нашим навчальним закладом у проведенні виховного заходу, за цікаву та інформативну лекцію.

   

   З Днем фізичної культури і спорту!

  Перш за все фізична культура та спорт - це здоров'я. А здоров'я і щастя - це те, що необхідно кожній людині.

  З нагоди Дня фізичної культури і спорту 12 вересня у навчальному закладі відбулася урочиста лінійка.

  Адміністрація коледжу привітала студентський та педагогічний колектив з професійним святом. Викладачів фізичного виховання та кращих студентів-спортсменів коледжу було нагороджено почесними грамотами.По закінченню лінійки викладачем фізичної культури, майстром спорту Жуковським О. В. було проведено майстер-клас з студентами перших курсів. Сподіваємося, що заняття фізичною культурою та  спортом стануть невід'ємною часткою життя для наших першокурсників.

   

   

  УЧАСТЬ У ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ

  8 вересня 2018 року команда викладачів та працівників Бериславського медичного коледжу на чолі з директором навчального закладу Володимиром Петровичем Кучером перебуває в селищі Лазурне Скадовського району, де проходить ХІІ обласна Спартакіада працівників охорони здоров’я. Традиційно організаторами виступили Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я та Херсонська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» за підтримки управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації.


  У змаганнях беруть участь команди медичних закладів Херсонської області. До програми заходу включені легка атлетика, настільний теніс, шахи, шашки, міні-футбол. На урочистому відкритті Спартакіади учасників привітав директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Короленко, побажавши медичним працівникам позитивного настрою та гідних перемог. Увесь колектив Бериславського медичного коледжу вболіває за свою команду та сподівається на високі результати.

  Нині в нашій країні професія медичної сестри набуває нових висот, нового розвитку. Упродовж останніх років медсестрам потрібно дедалі більше професійних знань. Важливо мати жагу до навчання та добре засвоювати практичний матеріал.

   

   

  Краща медична сестра - 2018

  Щоб перевірити впевненість та чіткість дій майбутніх фахівців  в їх практичній діяльності 31 травня 2018 року в актовому залі коледжу студенти ІІІ курсу спеціальності 5.12010102 «Сестринська справа» змагались за звання «Краща медична сестра – 2018».

  Директор навчального закладу Кучер Володимир Петрович зазначив, що з метою якісної підготовки сучасного конкурентоспроможного медичного фахівця коледж активно співпрацює з різними громадськими організаціями. Представник благодійного фонду Ігоря Колихаєва  Мягка Тетяна Миколаївна наголосила, що добрій медсестрі потрібні ґрунтовна підготовка і багатий досвід, але однією з основних вимог є практичні знання.


  Журі конкурсу у складі провідних викладачів професійно-практичних дисциплін: ФартушнийА.Ю., Азарова Л.І., Гайдамака В.К., Яремчук Т.І.  оцінювали  правильність дій медичних сестер.

  За результатами трьох етапів конкурсу маємо такі результати:

  І місце - студенти 221 групи (Дехтяр Марчела, Суходол Анна, Ярошенко Дарія),


  ІІ місце – студенти 131  групи (Ворона Анна, Заруденець Дар’я, Звєрковський Богдан),

  ІІІ місце – студенти 132 гурпи (Кіцан Аліна, Міщук Олена, Онопрієнко Ірина).

  Кожна команда отримала почесну грамоту. В номінації «Кращий знавець практичних навичок з медсестринства в хірургії» стала Ярошенко Дарія, номінацію «Кращий знавець практичних навичок з медсестринства у внутрішній медицині» отримала Ворона Анна, а номінацію «Кращий знавець практичних навичок з медсестринства в педіатрії» - Кіцан Аліна.


  Адміністрація закладу освіти вдячна представникам благодійного фонду за проявлену зацікавленість у діяльності медичного коледжу та надані цінні подарунки.

   

  Ми – учні ліцею, ми – молодь Європи!

  Учні ліцею біолого-хімічного профілю також долучилися до святкування Дня Європи. Вони оформили інформаційний стенд, де були висвітлені країни-члени Європейського союзу та умови безвізового режиму між Україною та ЄС, а також зазначили девіз Європейського Союзу - "Єдність у різноманітті", якого дотримуються.

  22 травня з нагоди Дня Європи в нашому навчальному закладі відбулися урочистості під гаслом «В Європу з Україною в серці!».
  Студенти коледжу під керівництвом заступника директора з виховної роботи та кураторів академічних груп, які були задіяні в урочисто

  стях, привернули увагу до таких європейських цінностей, як свобода, демократія, рівність, людська гідність,

   права людини, чуйність, взаємоповага, людяність, терпимість і небайдужість. Також наголосили, що Європа починається не за кордоном України, а починається у серці кожного українця.
  Висловлюємо

  щиру подяку кураторам Дідик Валентині Вікторівні, Піскуновій Валентині Василівні та студентам 113, 114 академічних груп.
  Пам'ятаймо, що ми - європейці, а Україна – Європейська держава!
  Бажаємо всім чистого неба над головою, спокійного й радісного життя. Добра, миру, злагоди! Живімо з Європою!

   

  Заступник директора з виховної роботи
  Янцеловська Л.О.

   

  Я – Європа, колиска культури і мудрості,

  Всім наукам початок я вірний дала.

  Всіх людей закликаю до миру і людяності,

   Світло знань у країни усі принесла.

  З метою виховання в молоді почуття патріотизму, розвитку європейської співдружності, реалізації ідей гуманізму та толерантності  протягом травня бібліотекою Бериславського медичного коледжу проводиться  цикл книжкових виставок, присвячених Дню Європи в Україні.

  21 травня завідувач бібліотекою Петренко Тетяна Іванівна та  бібліотекар Сенченкова Людмила Василівна  підготували виставку  «Україна і Європа. Міжнародна інтеграція»,  яка висвітлює різні періоди розвитку європейських держав від стародавності до сьогодення.

   

  Запрошуємо до перегляду всіх бажаючих!

   

   

   

   

   Орієнтири на здоровий спосіб життя

  Здоров'я людини – цікаве і складне явище. Воно завжди привертало і буде привертати увагу не лише дослідників, але й кожної людини. Це поняття таке давнє, що на всіх мовах світу є слово «здоров'я». Здоров'я – це висока працездатність, гарний настрій, упевненість у собі. Фізичне здоров'я дає гарне самопочуття , бадьорість, силу. Психічне здоров'я дарує спокій, чудовий настрій, доброту, радість. Соціальне – забезпечує успіх у навчанні. Але ніщо з цього не дається задарма. Для того,  щоб зберегти своє здоров'я треба докласти неабияких зусиль.


  Стан здоров'я залежить на 20% від спадковості, на 10% від рівня розвитку медицини, на 20% від стану довкілля та на 50% від способу життя. Тому справедливим є вислів «Ваше здоров'я –  у ваших руках». Людина біологічно запрограмована на багато більше років життя.  Ілля Мечніков стверджував: «Людина, яка померла раніше 150 років вчинила над собою насильство». І так ми, дійсно, чинимо над собою насильство щодня.

  Динамічний спосіб життя, наявність шкідливих звичок сприяють появі стресу, внаслідок чого людина починає хворіти.

   На жаль, люди сьогодні звикли сподіватися не на захисні сили свого організму, а на могутність сучасної медицини. Академік Амосов стверджував: «Щоб бути здоровим потрібні власні зусилля, постійні та значні. Замінити їх не можна нічим».

   Студенти Бериславського медичного коледжу, майбутні медичні працівники, повинні не лише навчитися пропагувати здоровий спосіб життя, а й власним прикладом доводити його користь.

   Тому з метою популяризації здорового способу життя серед студентської молоді, організації їх змістовного дозвілля та формування конкурентоспроможного медичного працівника в закладі було проведено спортивне свято під гаслом «Майбутнє моє і моєї країни», до якого було залучено студентів першого курсу. Організаторами свята виступили: заступник директора з навчальної роботи Запорожець Р.М., керівник фізичного виховання Левченко В.А., викладачі циклової комісії «Фізичне виховання» Бєлєй Т.Я., Сугак В.А., Федунова І.В., Жуковський О.В., Соколан Є.І. та куратори академічних груп Зима-Худякова І.О., Гаврилова С.М., ДІдик В.В., Піскунова В.В., Запорожець О.М.


   Головним завданням стало згуртування студентської молоді довкола питання підтримки здоров'я.

   Свято розпочалося з урочистої лінійки, на якій прозвучав заклик до активної життєвої позиції.

   Студентам було запропоновано взяти участь у майстер-класі по встановленню наметів різних типів.

  Наступним етапом заходу стали спортивні змагання, в яких взяли участь збірна команда спеціальності «Сестринська справа» «Рух» (111, 112 академічні групи), збірна команда спеціальності «Лікувальна справа» «Живчики» (113, 114 академічні групи), команда спеціальності «Фармація» «БЕМС» (115 академічна група). Учасники змагання мали змогу показати свою швидкість, спритність, витривалість та кмітливість, а головне – командний дух у досягненні поставленої мети. Вболівальники не жаліли оплесків та різними способами намагалися підтримати свої команди. В запеклій боротьбі перемогу здобула збірна команда «Рух» спеціальності «Сестринська справа», ІІ місце посіла збірна  команда «Живчики» спеціальності «Лікувальна справа», а ІІІ місце - команда «БЕМС» спеціальності «Фармація».

   Не менш емоційно пройшов і туристично-географічний квест ,в якому взяли участь п’ять команд:

   111 група – «Калина»,

   112 група – «Пірати»,

   113 група – «Діамант»,

   114 група – «Колумб»,

   115 група – «БЕМС».


   Учасникам було запропоновано пройти туристичними стежками рідної країни та продемонструвати свої знання з історії, географії та культури України. Перемогу поділили команди 113, 114 академічних груп «Діамант» та «Колумб".

   Після квесту учасники заходу мали можливість отримати ще один майстер-клас – «Ранкова гімнастика», адже як відомо вдалий день залежить від бадьорого ранку.

   Родзинкою заходу став пісенний вернісаж українських пісень, на якому студенти 113 , 114 та 115 академічних груп змогли продемонструвати свої музичні здібності.


   Поважне журі у складі: Запорожець О.М., Козачук А.М., Нижник С.В., Соколан Є.І. не залишило без уваги жодну команду та нагородили всіх смачними подарунками.

   Даний захід довів, що студенти коледжу - дійсно активне молоде покоління, яке здатне популяризувати культуру здоров'я серед однолітків.

   Адміністрація закладу висловлює слова вдячності за організацію чудового свята, всебічний розвиток та формування молодого покоління викладачам фізичного виховання та кураторам академічних груп І курсу.

  БІЛЬШЕ ФОТО ЗА ПОСИЛАННЯМ "ФОТОГАЛЕРЕЯ БМК"

   

   Щорічно у травні Україна відзначає День Європи.

   В цей день ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію та наше спільне майбутнє.

   

  Знання іноземних мов – невід’ємна частина інтеграції входження до Європи. Тож з метою поглиблення та систематизації знань студентів про Європейський союз, розуміння основних принципів толерантності, а також з метою розширення словникового запасу польської мови 17 травня в коледжі було проведено засідання за «круглим столом» на тему «Наш дім – об’єднана Європа» («Nasz dom – zjednoczona Europa»)  спеціалістом з профорієнтації випускників з міжнародних питань Воробйовою Катериною Степанівною  та викладачем польської мови Хачатуровою Яною Тигранівною. Студенти, які постійно відвідують курси польської мови, відповідали на питання з історії створення Європейського Союзу, вирішували цікаві завдання у вигляді білетів та розміщували країни зі столицями на карті Європи.

  Таким чином, студенти поглибили свої знання про Європу, дізналися про найцікавіші факти країн Євросоюзу, ну і, звичайно, розширили свій словниковий запас польської мови.

   

  У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. В цей день усі охочі можуть долучитися до свята, одягнувши вишиванку на роботу або навчання.

  Вишиванка - це не просто одяг. У ньому закладений моральний та ментальний код нації.

  Сьогодні, 17 травня з нагоди Дня вишиванки та до Дня Європи в Бериславському медичному коледжі пройшла акція "В вишиванках до Європи". Учні ліцею, викладачі та студенти коледжу, одягнувши гарні вишиті сорочки та сукні, показали вишуканість українського вбрання та свою любов до рідної країни.

   

   

   

  Здоровий спосіб життя - це спосіб життєдіяльності людини.
  Тому дуже важливо, щоб турбота про своє здоров'я стала нормою і культурою поведінки.
  З метою формування навичок здорового способу життя, попередження шкідливих звичок та захисту прав неповнолітніх 14 травня 2018 року до Берисласького медичного коледжу завітали Дудченко Тетяна Анатоліївна, директор Бериславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді , фахівець із соціальної роботи Бугай Марина Володимирівна та інтегратор Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кравчук Катерина Сергіївна. Представники районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели профілактичну бесіду про репродуктивне здоров'я та основні проблеми, які можуть негативно вплинути на здоров'я людини. Кравчук Катерина Сергіївна надала інформацію про працю неповнолітніх, їх права, гарантії та обмеження. Студентам коледжу були роздані інформаційні буклети.

   

   

   

   

  Професійність, чуйність, доброта, милосердя, …Це все про НЕЇ – про медичну сестру.  Адже це не тільки професія – це поклик душі, підтримка хворого, здатність співчувати чужому болю та готовність щохвилини допомогти.

  12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Хоча фактично святу вже більше ста років, офіційно воно було засновано тільки в 1971 році. День медичної сестри відзначається з моменту об’єднання сестер милосердя з 141 країни в професійну громадську організацію - міжнародну раду медичних сестер.

  В даний час медичні сестри складають найчисленнішу категорію працівників охорони здоров'я, так як в лікарській практиці велика частка медичних послуг надається виключно сестринським персоналом.

  Це свято є чудовим приводом висловити подяку всім медсестрам, які вкладають душу в догляд і опіку над хворими!!!

  З цієї нагоди 10 травня в Бериславському медичному коледжі відбувся конкурс професійної майстерності «Медсестринство» серед студентів 121, 122, 211 академічних груп. Команди мали змогу проявити свої знання та вміння протягом 4х турів конкурсу. Підготовкою та проведенням заходу займалися викладачі дисциплін «Основи медсестринства», «Догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка» Шевченко А.О., Шкуропат В.В., Литвинова А.Е, Іванчук О.В.

   

   

   

   

  Нам не забути днів війни...

   У нашій пам'яті вони.

   І ті герої не забутні,

   Що з нами йдуть в віки майбутні.

  Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами.

  Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні (1941-1945 рр.)

  7 травня у Бериславському медичному коледжі відбулась тематична виховна година «Безсмертна пам’ять» до Дня пам’яті та примирення та до 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

  З нагоди пам’ятної дати до навчального закладу були запрошені ветерани війни.

  Танцювально-хоровий колектив «Натхнення» за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни виконали танець та пісні воєнних років «Мати ходить на курган», «Мамині яблуні», «Не може повірити мати», «Маки», «Смуглянка», «Катюша», «Два журавлі», «Маки червоні».

   

  Всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

  Підсумком тематичної виховної години було звернення студентів нашого коледжу зі словами вдячності до всіх учасників визволення нашої Батьківщини.

   Шановні ветерани! Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя та довгих літ щасливого та мирного життя.

   Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам!

   Честь і слава живим героям!

  Більше фото за посиланням "Фотогалерея БМК"

   

   

  Хто не вміє говорити, кар’єри не зробить.

  Наполеон

  Вміння володіти собою та словом. Такі здібності намагаються розвивати серед студентів Бериславського медичного коледжу. Адже успіх кожної людини залежить від вміння спілкуватися, чітко висловлювати свою думку, переконувати аудиторію.

  Сьогодні,  3 травня в актовій залі нашого закладу пройшов конкурс ораторського мистецтва.

  Студенти, а саме: Сердюков Андрій (123 група), Козаченко Анастасія (124 група),  Олєйнік Валерія (112 група) та Марчук Дарина (125 група)  -   демонстрували свої ораторські здібності у трьох конкурсах: «Відомі оратори», «Трактування цитат» та доповідь на тему  «Життєві цінності людини». Усі присутні мали можливість подивитися відеоролик виступу відомого оратора Стіва Джобса, засновника компанії Apple.
  Виступи оцінювало журі: голова циклової комісії викладачів природничо-наукової під
  готовки Піскунова Валентина Василівна, голова циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін  Мозгова Олена Миколаївна, спеціаліст з профорієнтації випускників Воробйова Катерина Степанівна.
  Перемогу у вигляді грошової винагороди  отримала Марчук Дарина, студентка 125 групи.
  Всі учасники
  зробили невеликий крок у особистому зростанні, подолали свій внутрішній страх, хвилювання, невпевненість перед аудиторією.

  Висловлюємо подяку Шаповаловій Світлані Івановні за організацію конкурсу та    студентам, які випробували себе в ролі оратора.

   

   


  26 квітня 2018 року в Бериславський медичний коледж завітав  страховий експерт з охорони праці Бериславського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області Паламарчук Юрій Іванович. У своєму виступі перед колективом коледжу Юрій Іванович звернув увагу на те,  що кожен працівник повинен дбати про особисту безпеку та безпеку оточуючих, навів статистику страхових нещасних випадків області, розповів про дотримання правил техніки безпеки на виробництві, запобігання випадків виробничого травматизму та професійної захворюваності працівників, перечислив перелік показань до санаторно-курортного лікування.

   

   

   

  25-26 квітня 2018 року в навчальному закладі було проведено традиційний професійний конкурс «Кращий фармацевт коледжу» серед студентів-випускників спеціальності: 5. 12020101 «Фармація». Конкурс складався з двох етапів: теоретичного – вирішення 150 тестових завдань та практичного – виконання практичних завдань з дисциплін «Фармакологія», «Фармакогнозія», «Організація та економіка фармації», «Фармацевтична хімія». Всі учасники успішно виконали завдання фахового конкурсу, журі конкурсу визначили переможців та призерів:

   

  I місце – Літвінова Марина, Коваленко Лілія,

  II місце – Хотинська Олеся,

  III місце – Марчук Катерина

  Всі учасники були нагороджені грамотами від адміністрації закладу та ціними подарунками від благодійного фонду Ігоря Колихаєва. Адміністрація закладу висловлює подяку викладачам коледжу за проведення конкурсу та Ігорю Колихаєву за надану фінансову допомогу.

   

   

  Чорнобиль - чорна біль у Неньки-України,

   Із страхом й сумом пам`ятає світ і нині.

   Малинова заграва в горизонті запалала,

   Про атомну загрозу з жахом й болем сповіщала...

  26 квітня! Чорнобиль...  Це слово відоме по всьому світу.  В пам’яті українського народу це день чорнобильського лиха, болю і суму, забути й викреслити цю трагедію із пам’яті – неможливо.

  Сьогодні, 26 квітня до Дня пам’яті Чорнобильської катастрофи студенти Бериславського медичного коледжу під час проведення лінійки-реквієму «Пам’ять з полиновим присмаком болю» вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто загинув і постраждав у цій страшній катастрофі. Студенти коледжу нагадали про ті жахливі події та згадали поіменно тих, хто ризикуючи власним життям та здоров’ям ліквідовував наслідки екологічної катастрофи на АЕС.

   Вічна слава і вічна пам'ять, рятівники наші, низький уклін Вам.

   

   

   

  24 квітня 2018 року в м. Херсоні відбувся  регіональний масовий профорієнтаційний захід «Твоя професія – майбутнє Херсонщини». До участі у заході були запрошені студенти та завідувач відділення «Сестринська справа. Фармація» Кобельчук Ірина Ігорівна комунального закладу «Бериславський медичний коледж».

  Представники нашого навчального закладу провели майстер-клас з масажу для школярів Херсонської області, ознайомили зі світом медичної професії та наголосили на перевагах навчання за медичною спеціальністю.

   

   

   ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД

   


   У житті кожної людини вибір професії та місця роботи – серйозний та відповідальний крок. Проблема професійного самовизначення особливо гостро постає перед старшокласниками, коли формуються їх орієнтири на майбутнє.

  Саме на цьому життєвому етапі молодь потребує підтримки та кваліфікованої допомоги. Саме тому Бериславський медичний коледж не лишився осторонь профорієнтаційного заходу для учнівської молоді загальноосвітніх шкіл Каховського району та міста Каховки, що відбувся 18 квітня 2018 року. Під час заходу всі бажаючі ознайомилися зі світом медичної професії та отримали повну інформацію щодо вступу до навчального закладу в 2018 році.

   

  Майстер-клас «Струми Дарсонваля. Парафінотерапія»

  Людині властиво прагнути до краси та досконалості. В цивілізованому світі послуги салонів краси користуються незмінним попитом у населення. В останні роки з’явилося безліч майстрів, які надають свої послуги краси та знаходять клієнтів за допомогою соціальних мереж.

  Тому медичні знання, які студенти отримують в Бериславському медичному коледжі нерозривно пов’язані з красою.

  5 квітня в актовій залі нашого навчального закладу викладачем дисципліни «Медична та соціальна реабілітація»  Іриною Олександрівною Зима-Худяковою був проведений майстер-клас «Струми Дарсонваля. Парафінотерапія» в рамках проведення тижня викладачів професійно-практичної підготовки.

  У ході майстер-класу студенти ознайомили присутніх з методами лікування, які широко застосовуються в медицині та в косметології, показали методику проведення дарсонвалізації волосся та обличчя, розкрили секрети лікувальних властивостей процедури та провели парафінотерапію в домашніх умовах з метою лікування та живлення шкіри рук.

  В кінці заходу кожен мав можливість самостійно перевірити ефективність процедури парафінотерапії.

   

   

   

   

  Патріотичне виховання – це сфера духовного життя,

  яка проникає в усе, що пізнає, робить,до чого прагне,

  що любить і ненавидить  людина,яка формується.

   (В.О. Сухомлинський)

  З метою патріотичного виховання 22 березня 2018 року студенти І курсу навчального закладу були залучені до перегляду художнього фільму «Кіборги» (режисер Ахтем Сеітаблаєв).

  Стрічка розповідає про боротьбу українських бійців за Донецький аеропорт у вересні 2014 року.

  15 березня 2018 року на базі Скадовського міжшкільного навчально-виробничого комбінату відбувся профорієнтаційний захід «Твій вибір – твоє майбутнє», в якому прийняли участь представники комунального закладу «Бериславський медичний коледж». В ході зустрічі випускники шкіл Скадовського району дізнались про професії, які можуть бути отримані в закладі освіти, отримали вичерпну інформацію з питань вступу в 2018 році.

  Cтуденти ознайомили всіх бажаючих з умовами навчання, можливостями, що відкриваються перед випускниками-медиками та гостинно запросили відвідати навчальний заклад 21 квітня та 19 травня 2018 року.

  21 березня 2018 року в рамках проведення предметного тижня викладачів циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки

  викладачем правознавства Запорожцем Романом Миколайовичем була проведена теоретична конференція на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність  в галузі охорони здоров'я». На заході були присутні студенти ІІІ-IV курсів спеціальностей «Лікувальна справа» та «Сестринська справа».

  Під час конференції студенти мали змогу ознайомитися з основами адміністративного та кримінального законодавства нашої держави. Особлива увага була приділена питанням медичного законодавства, що сприяло формуванню конкурентоспроможних випускників коледжу. Тематика заходу була актуальною, адже згідно Указу Президента в Україні 2018 рік проголошено Роком реалізації просвітницького проекту «Я маю право».         Тому головне завдання навчального закладу – це проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед студентів коледжу з метою підвище

  ння рівня їх правової культури та правової свідомості.

   

  Сьогодні, 21 березня, студенти нашого коледжу взяли учать в акції «LOTS OF SOCKS», яка присвячена Всесвітньому дню людини з синдромом Дауна. Виражаючи толерантність та підтримку по відношенню до людей з такою хворобою, студенти влаштували флешмоб шкарпеток, розфарбували долоні. Мета флешмобу – звернути увагу суспільства на проблеми людей з синдромом Дауна. До 13:00 години 23 березня у холі коледжу працюватиме скринька для благодійних внесків. Усі зібрані кошти будуть перераховані до Центру підтримки дітей з синдромом Дауна,який знаходиться за адресою м. Одеса, вул. Єлісаветинська, 15.
  Висловлюємо вдячність всім, хто вже долучився до акції!

   

   

   

  16 березня студенти Бериславського медичного коледжу брали участь у засіданні клубустаршокласників «Юність» у Бериславській центральній районній бібліотеці, яке було присвячене Міжнародному дню боротьби з наркоманією і наркобізнесом під назвою «Рабство за власним бажанням». Пропагуючи здоровий спосіб життя, студенти 123 академічної групи, а саме: Сердюков Андрій, Соколенко Надія, Карпенко Іван, Мельничук Олександра, Сливканич Ірина, Толстокорова Анастасія, Войтюк Лілія провели виступ агітбригади «БРЕНД».


  Дякуємо за співпрацю!

   

   

  Хай пролісок перший дарує вам ніжність,
  А сонце весняне дарує тепло
  У березні вітер несе хай надію
  І щастя, і радість, і тільки добро!

  З 5 березня в Бериславському медичному коледжі розпочався фотоконкурс «Міс глянець», в якому брали участь неповторні студентки нашого закладу. Два дні поспіль студенти обирали претендента на кращий жіночий портрет. Переможцями стали сестри-близнюки 122 академічної групи, Хоміч Дар’я і Наталя. З нагоди Міжнародного жіночого дня відбулася святкова лінійка, на якій були нагороджені переможці та призери фотоконкурсу:

   

   

  І місце – Хоміч Дар’я і Наталя,  студентки 122 групи;

   ІІ місце – Ходос Юлія,  студентка 113 групи;

   ІІІ місце – Марчук Катерина, студентка 135 групи.

   Дякуємо, дівчата, за естетичну насолоду, яку подарували нам!

   Вітаємо всіх з наступаючим Міжнародним жіночим днем !

   

   

  Герої не вмирають

  Історія будь-якого народу містить періоди і дати, які є вирішальними та доленосними в його житті.  Історія і сучасність України - це сотні тисяч героїв, які поставили свободу рідного народу понад свої особисті та будь-які інші інтереси і були вірними своїй ідеї до останнього подиху. Історія і сучасність України – це героїчні подвиги козацьких полків Богдана Хмельницького та Івана Мазепи, студентів та курсантів, які захищали Українську Народну республіку під Крутами, вояків Української Повстанської Армії, сотень тисяч українців, які боролися проти нацистських загарбників в рядах Червоної Армії, учасників студентської Революції на Граніті. 
  Понад 350 років на шляху боротьби за незалежність український народ приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. Останніми у цьому довгому списку стали Герої Небесної Сотні, які загинули у мирний час ХХІ століття, виборюючи своє право мати людську гідність і самим обирати своє життя. 
  18-20 лютого 2014 року в центрі Києва на очах у всього світу злочинна влада розстрілювала своїх громадян, які хотіли бути вільними людьми і гідно жити  у вільній країні.

  Тисячі поранених та покалічених,  понад 100 людей були вбиті снайперами та бійцями спецпідрозділів міліції… Юні та сивочолі. Багатодітні та одинаки. Заробітчани та кандидати наук. Східняки та галичани. Абсолютно різні і такі схожі. Кожен герой повстав проти насилля і несправедливості у своїй країні… Кожен здійснив особистий подвиг - віддав своє життя заради нової України. І це не пафос.  Це – реальність. Герої своїм подвигом показали силу та незламність українського духу.

   Чотири роки минуло від подій, що назавжди вкарбувалися в історію України, в серце кожного українця.

   Українців, які загинули в Києві на Майдані, назвали Небесною Сотнею. Вони вмирали за честь, за свободу, за право бути українцем,  за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-охоронцями на небі. Небесні Ангели ціною своєї жертовності показали, що український дух є незламним, а народ – нескореним. Герої Небесної Сотні назавжди увійшли в історію України. Кожен із них здійснив особистий подвиг – віддав найцінніше – своє життя заради кращого майбутнього.

  20 лютого 2018 року в актовій залі Бериславського медичного коледжу  відбувся захід, присвячений вшануваннюпам’яті Героїв Небесної Сотні – «Герої не вмирають». Ведучі ознайомили присутніх із героїчними та трагічними сторінками нашої країни, про Героїв Небесної Сотні, що віддали своє життя за краще майбутнє та допомогли усвідомити багатьом людям, що таке патріотизм, що за себе і свою державу потрібно боротися. Студенти першого курсу Ходос Юлія, Нетяга Яна, Сірик Олександр, Середа Діана, Чухало Артем, Сулім Ангеліна, Домбровська Аліна, Скрипка Наталія, Ємець Валерія, Саніна Софія, Коверда Дар’я  від щирого серця читали вірші сучасних українських поетів, присвячені подіям лютого 2014 року, а також усі  переглянули відеоролики «Реквієм Небесній Сотні», «Мамо, я живий», «Розстріл Майдану», «Це повинен бачити кожен  українець».

  У колі коледжу була розміщена фотовиставка до Дня Пам'яті Небесної Сотні, на якому розміщені фото загиблих на Майдані. Емоційною кульмінацією заходу стала мить запалення свічі Пам’яті під сумну мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача». Присутні передавали по колу свічу Пам’яті із рук в руки, і кожен учасник мав нагоду доторкнутися серцем до цього священного вогню – частинки вічного. Хвилиною мовчання  вшанували  загиблих героїв, «Мирних воїнів  Майдану», наших «Ангелів сьогодення», що навіки зайняли свої пости на захист українського народу. Небесна Сотня на варті. Вони поруч. Поруч з нами. Вони в наших серцях.

   Вічна пам’ять героям! Миру всім нам у нашій вільній Україні!

   Викладач історії Дідик В.В.

   

   

   

  Минають дні, ідуть роки,

   Життя листки перегортає,

   А біль Афгану – на віки,

   В душі чомусь не замовкає…

  15 лютого у коледжі відбулася лінійка-реквієм «Час обрав їх», присвячена Дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. В цей день ми поділяємо весь біль з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких і віддаємо шану всім учасникам тих подій.

   Шановні ветерани-інтернаціоналісти! Прийміть найкращі побажання з нагоди 29 річниці закінчення бойових дій в Афганістані. Щиро бажаємо Вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя

   

  Вічна пам"ять загиблим та співчуття родинам, які втратили своїх близьких.

   

   

  4 лютого - Всесвітній день боротьби проти раку

   

   «Головним скарбом життя є здоров’я,

   і щоб його зберегти треба багато знати»

   Авіценна

  Всесвітній день боротьби проти раку відзначається щорічно 4 лютого. Мета цього дня в усьому світі - це підвищення обізнаності людей про рак як один із найстрашніших і згубних захворювань нашої сучасної цивілізації. Залучаючи увагу до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання, можна досягти значних позитивних результатів у боротьбі з цією недугою, а в деяких випадках і повного одужання. Тому ранок в медичному коледжі розпочався саме з привернення уваги до даного захворювання. Студенти 1 курсів провели інформаційні хвилинки про профілактику та ранню діагностику раку серед населення.

  За даними ВООЗ: існує більше 100 видів раку і хвороба може розвиватися в будь-якій частині тіла. Від раку щорічно вмирають мільйони людей.

  Більше 30% випадків смерті від раку можна запобігти, головним чином завдяки утриманню від вживання тютюну, здоровому харчуванню, фізичній активності і помірного вживання алкоголю.

  На даний момент вже відомо, що виникнення 43% ракових захворювань можна було б запобігти, орієнтуючись і дотримуючи елементарні норми здорової поведінки, такі як: боротьба з курінням, фізична активність, збалансована та здорова їжа,  утримання від тривалого перебування на сонці та в солярії, своєчасна діагностика.

   

  Будьте уважними до свого здоров'я!

   

   Завідувач відділенням

   «Сестринська справа. Фармація» Сергієнко І.І.

   

   

   

  «Молодь України обирає здоровий спосіб життя!»

   

  «Життя саме по собі – ні благо, ні зло;

   воно вмістилище і блага і зла, дивлячись

   по тому, на що ви його самі перетворите»

   М. Монтень

  25 січня у Бериславському медичному коледжі відбувся фестиваль «Молодь України обирає здоровий спосіб життя», який пройшов з метою формування, популяризації та пропаганди здорового способу життя серед молоді, виявлення та підтримки талановитих підлітків. До фестивалю були  залучені студенти других курсів та їх куратори. Учасники висвітлювали свою тему шкідливих звичок, інформація подавалася у формі агітбригад:

  • 121 академічна група, агітбригада «40 градусів», куратор - Шаповалова Інна Юріївна;
  • 122 академічна група, агітбригада «Усмішка», куратор - Сугак Валентин Анатолійович;
  • 123 академічна група, агітбригада «Бренд», куратор - Драган Людмила Іванівна;
  • 124 академічна група, агітбригада «Революція», куратор - Мозгова Олена Миколаївна;
  • 125 академічна група, агітбригада «Біт і Байт», куратор - Смірнов Павло Євгенійович

  Хореографічний колектив «Grand»

   

  Керівник - Біжко Тетяна Вікторівна.

  Виховання художнього смаку, культури, знайомство з хореографічним мистецтвом, розвиток творчих здібностей студентів – головна мета роботи колективу.


  Репертуар колективу різноплановий, він включає в себе українські народні танці, танці різних народів світу, класичний репертуар та сучасну хореографію.


  Насичена концертна діяльність, цікавий навчально-виховний процес, участь у концертних заходах коледжу, міста, району  допомогли створити в ансамблі атмосферу єдності, творчого підйому, єдиної родини.


  Хореографічний  колектив  є постійним учасником заходів коледжу, району, міста: День вчителя, День студента, День медичної сестри, День медичного працівника, Батьківський день, ювілейні концерти до річниць коледжу, новорічні свята, День закоханих, Міжнародний жіночій день, Свято Перемоги, Свято Останнього Дзвоника, Огляд колективів художньої самодіяльності тощо.
  Вокальний колектив «Глорія»

   

  Керівник - Двірний Дмитро Петрович.

  Важливе місце в студентському житті  Бериславського медичного коледжу займає вокальне мистецтво. На базі нашого коледжу діє вокальний гурток на чолі з Двірним Дмитром Петровичем. Музичне виховання займає одне з важливих місць у формуванні всебічного розвитку людини, духовно багатої, морально чистої і фізично досконалої.

   

  Гурток вокального співу існує з початку заснування коледжу. З кожним роком виш поповнюють все нові  і нові таланти. Нашою гордістю є вокальний ансамбль «Глорія», який бере участь в усіх заходах  коледжу, міста та району.


   

   

   

  ПІДГОТОВКА ДО ІСПИТУ

  • Налаштуйтеся на позитив.
  • Вдома облаштуйте своє робоче місце біля комп’ютера так, щоб ніщо Вас не провокувало або відволікало від навчання. Уведіть в інтер’єр кімнати жовтий та фіолетовий кольори.
  • Складіть план занять. Спершу визначте, хто Ви («сова» чи «жайворонок»), і залежно від цього максимально використовуйте ранковий або вечірній час.
  • Інформацію поділіть на частини. Визначте спочатку, що для Вас найважче. Роботу розпочинайте зі складнішого матеріалу.
  • Працюйте до тих пiр, поки відчуваєте, що розумієте навчальний матеріал. Коли відчуєте, що інформація не сприймається, відпочиньте (досить 15-20 хвилин).
  • Виконуйте якомога більше різних тестів із предмету.
  • Тренуйтеся з секундоміром у руках: засікайте час виконання тестів.
  • Готуючись до іспиту, подумки малюйте собі картину перемоги чи успіху.Примусьте себе зайнятися справою!

  Зробіть над собою зусилля. Це важливо!

   

   

   

    Дідик Валентина Вікторівна -

  голова методичного об'єднання, викладач загальноосвітніх  дисциплін, спеціаліст першої  категорії.

   

   

  Одним із ключових питань діяльності закладу сьогодні є методична робота з кураторами, головне завдання якої полягає в розвитку сучасного педагогічного мислення куратора, підвищенні його мотивації на самоосвіту, формуванні в педагога якостей інноваційної особистості.

  Методичне  об’єднання кураторів академічних груп (МОК) – структурний підрозділ внутрішньоколеджної системи управління виховним процесом та  координує науково – методичну та організаційну роботу кураторів груп та взаємодіє з іншими підрозділами в системі поза- аудиторної  виховної роботи і забезпечує її організацію на рівні студентської  академічної  групи.

  Керівництво методичним об’єднанням кураторів груп здійснює голова методичного об’єднання. До складу МОК входять 25 кураторів академічних груп, досвідчених педагогів та медиків, які у своїй роботі з молоддю пріоритетними якостями вважають національну гідність, громадянську відповідальність, духовність, милосердя, співчуття, любов до обраної професії.

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж