Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Місія і кредо

     Медицина воістину є найблагороднішим із всіх мистецтв
  Гіппократ

  Допомагати людям – надзвичайно благородна справа. А професія медика – найгуманніша, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя. Саме медики дарують здоров’я людям, рятують від найрізноманітніших хвороб. Тому образ медика в уяві багатьох людей пов’язаний з надією і захистом. Кажуть, що медичний працівник – це посередник між людиною і Богом.

  Дійсно, у багатьох ситуаціях саме мед­працівник є останньою рятівною інстанцією для хворого. Клятва Гіппократа спонукає людей у білих халатах перебороти всі емоції й особисті негаразди, щоб виконати свій обов’язок.

  Медичний працівник часто лікує не лише тіло, а й душу людини, вселяючи в її серце віру та надію. І це не можуть не цінувати ті, кому медики дарують радість одужання чи покращують якість здоров’я і життя.

  Кредо: сумлінність і творчість в навчанні і викладанні – шлях до професійного становлення і зростання.

  Педагогічна діяльність колективу спрямована на високоякісну підготовку конкурентоспроможних фахових молодших бакалаврів, що задовольняє потреби лікувально-профілактичних установ області, зокрема віддалених районів від обласного центру.   

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.Героїв України, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2024 Бериславський медичний коледж