Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  ЕКСКУРСІЯ ВИХІДНОГО ДНЯ

  ЕКСКУРСІЯ ВИХІДНОГО ДНЯ

  Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюються пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.

  Зі студентської лави починається довга і наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі.

  Саме з  метою естетичного виховання, розширення кругозору та організації змістовного відпочинку  студенти 115 та 135 академічних груп  спеціальності  « Фармація»  відвідали з екскурсією м. Херсон.

  Перша зупинка була на перехресті вулиць Воронцовської та Соборної, де розмістилась старовинна будівля, подібна до класичної середньовічної ратуші. З 1978 року тут розмістився художній музей імені видатного митця ХХ століття, херсонця – Олексія Шовкуненка.  Студенти  почули історію створення закладу та мали можливість переглянути постійнодічі та змінні експозиції. Сьогодні художня колекція музею нараховує близько 11000 експонатів та є одним з найцікавіших музейних зібрань України.

  Тут представлені твори вітчизняного й світового живопису, графіки, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва, які хронологічно охоплюють період з ХVII століття до наших днів, від зразків стародавнього іконопису й до робіт сучасних херсонських художників. Студенти мали можливість переглянути унікальні твори XVIII століття на релігійну тематику М. Шибанова, роботи  класиків українського мистецтва М. Пимоненка, С Світославського, П. Левчинка, Є. Столиці, К. Крижицького, М. Жука, твори майстрів кінця XIX початку XX ст.: Б. Григор’єва, М. Кримова, К. Коровіна та інших, фарфорові вироби заводів Кузнєцових, О.Попова, Ф.Гарднера та багато іншого.

  Та найбільше їх вразили картини І. Айвазовського та експозиції  міжрегіонального Виставкового проекту присвяченому Року Японії в Україні «Загадкове мистецтво Японії», які представлені зразками декоративно -ужиткового мистецтва кінця ХІХ – початку ХХ століття.

  Гарна осіння погода та останні теплі промені сонця сприяли пішій прогулянці містом, яка привела  нас на вулицю Театральну,  де розташований Херсонський обласний академічний  музично-драматичний театр ім. М. Куліша.  Студенти із великим задоволенням переглянули комедію за твором М. Старицького «За двома зайцями». Сюжет розвивався стрімко, з інтригами, викриттями, розбитими мріями про кохання і повним крахом майбутніх планів. Захоплююча гра акторів супроводжувалася живим звуком, театральним оркестром, гумором, танцями та жартами.

  Така екскурсія дала можливість не лише ознайомитись з частиною культурної спадщини Херсонщини, а й допомогла  студентам  краще пізнати один – одного.

  Куратор 115 групи О. М. Запорожець


  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.Героїв України, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2024 Бериславський медичний коледж