Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  ОФІЦІЙНИЙ ВІЗИТ ДО ПОЛЬЩІ

  З 8 по 10 квітня 2013 року делегація комунального закладу «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради у складі директора коледжу  Кучера В.П.  відвідали Вищу Школу ім. ротмістра Вітольда Пілецького та Інститут медсестринства, м. Освєнцим, Польща.
  Під час візиту були обговорені питання взаємодії двох медичних навчальних закладів, зокрема з покращання розуміння специфіки підготовки медсестринських кадрів в обох країнах, процесу теоретичного та практичного навчання з клінічних дисциплін, технічне оснащення та матеріальна база, робота бібліотеки та комп’ютерних класів, проходження практики в лікувальних закладах, студентське самоврядування тощо.
  Окрім того розглядалися питання обміну досвідом студентів та викладачів  для більш плідного пізнання медичної науки та практики в обох країнах, їх історії, культури та традицій. Також обговорювалися можливості участі викладачів та студентів в науково-практичних конференціях, семінарах, симпозіумах тощо.
  З польської сторони в перемовинах взяли участь: ректор Вищої Школи ім. ротмістра Вітольда Пілецького, пан Вітольд Станкевич, директор Інституту Медсестринства, м. Освєнцим, Польща, пан Єжи Кмечік, професор Зігмунд Пуцко, декани медсестринського відділення. За результатами обговорення питань був  складений інформаційний лист про наміри та співпрацю двох навчальних закладів.
  Якщо бажаєте отримати додаткову інформацію про Інститут медсестринства м. Освєнцима, Польща, звертайтеся за адресою: www.pwsz-oswiecim.pl

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.Героїв України, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2024 Бериславський медичний коледж