Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Ти твориш добро, даруючи радість усім,

  Ти ділишся щастям і серцем своїм.

  Ти твориш добро, даруєш надію,

  Ти твориш любов, ти здійснюєш мрії.

   

  Майже не існує галузі, котрої так чи інакше б не торкнулось волонтерство. І це приємно відзначати, адже завдяки таким людям  багато нужденних та знедолених отримують необхідну допомогу. Вони є взірцем людяності й доброчинства. У поспіху на допомогу іншим не шкодують власних сил, часу, здоров’я. Милосердя – чи ненайблагодніша із людських чеснот. Вона проросла у серцях волонтерів.

  Окремої уваги заслуговують й медики, серед яких чимало сподвижників волонтерства. Поряд з нелегкою працею, котра уже є проявом високих моральних цінностей, вони невпинно поспішають на допомогу іншим та реагують на суспільні виклики.

   

  Бути волонтером дуже непросто, але чим більше душі ти вкладаєш в те, що робиш, тим сильніше віддача. Волонтерство допомагає розкрити в самому собі ті таланти, які більше ніде не реалізувати, будь то набуте вміння варити мило, розкритий талант клоуна або співака, можливість перетворитися на вчителя фізики або розвинути свої лідерські та організаторські якості.

  Сьогодні до Міжнародного дня волонтера на базі Бериславського медичного фахового коледжу відбулася зустріч студентів І - ІІІ курсів із викладачами-організаторами Зима – Худякова Іриною Олександрівною та Шевченко Анною Олександрівною. Під час виступу студенти були ознайомлені із формою роботи волонтерського руху «За покликом душі»,  який працює в закладі освіти та за його межами.

  Волонтер - це синонім щасливої людини!!!

   

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж