Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

  Бериславський медичний коледж - навчальний заклад фахової передвищої освіти, що має славну історію й продовжує динамічно розвиватися, здійснює підготовку кадрів освітньо-професійного ступеня "Фаховий молодший бакалавр" за напрямками
  🔹️"Лікувальна справа",
  🔹️"Сестринська справа",
  🔹️"Фармація".
  Це один із потужних навчальних закладів Півдня України, де активно впроваджуються інноваційні методи навчання, проводиться співпраця із медичними закладами в Україні та за кордоном.
  Уже понад 55 років навчальний заклад випускає висококваліфікованих фахівців, що успішно працюють на благо розвитку медичної науки й практичної охорони здоров'я.

  Бериславський медичний коледж надає освітні послуги за спеціальностями:
  📌 223 "Медсестринство", спеціалізація "Сестринська справа".
  Ліцензійний обсяг: 75 осіб (50 - державне замовлення, 25 - контрактна форма навчання).
  Термін навчання:
  - на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) - 4 роки;
  - на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) - 3 роки.
  📌 223 "Медсестринство", спеціалізація "Лікувальна справа".
  Ліцензійний обсяг: 75 осіб (50 - державне замовлення, 25 - контрактна форма навчання).
  Термін навчання:
  - на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) - 4 роки;
  - на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) - 3 роки.
  📌 226 " Фармація, промислова фармація", спеціалізація "Фармація".
  Ліцензійний обсяг: 30 осіб (10 - державне замовлення, 20 - контрактна форма навчання).
  Термін навчання:
  - на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) - 3 роки.

  Станом на 2020 рік у коледжі навчається 530 студентів. За спеціалізацією "Лікувальна справа" - 225 осіб, "Сестринська справа" - 230 осіб, за спеціальністю " Фармація, промислова фармація" - 75 осіб.
  Склад педагогічних працівників навчального закладу нараховує 65 викладачів, більшість яких мають вищу і І категорію, звання "Викладач-методист", "Старший викладач". У складі педагогічного колективу працюють 118 викладачів-сумісників - провідні лікарі лікувального закладу міста. Викладачі постійно працюють над підвищенням професійної майстерності та ділової кваліфікації, спрямовують свою педагогічну діяльність на формування творчої, ініціативної молоді.
  Важливою ланкою навчально-методичної роботи закладу є функціонування циклових комісій викладачів:
  📌 природничо-наукової підготовки та фізичного виховання;
  📌професійної та практичної підготовки (хірургія, акушерство та гінекологія);
  📌професійної та практичної підготовки (медсестринство у внутрішній медицині);
  📌фармацевтичних дисциплін;
  📌загальноосвітньої підготовки;
  📌гуманітарної та соціально-економічної підготовки;
  📌 професійної та практичної підготовки (внутрішня медицина).

  На базі коледжу є ліцей природничо-математичного напрямку (біолого-хімічного профілю), де старшокласники 8-11 класів отримують поглибленні знання з профілюючих дисциплін - біології та хімії. Станом на 2020 рік у ліцеї навчається 67 учнів.
  Також діють курси спеціалізації 📌"Лікувальний масаж",
  📌"Лікувальна фізична культура",
  📌"Медсестра сімейного лікаря".

  📌У закладі працює відділення післядипломної освіти, яке здійснює підвищення кваліфікації та спеціалізації молодших медичних та фармацевтичних спеціалістів на 24 циклах.
  Також у 2019 році у коледжі було відкрито нову спеціальність 223 Медсестринство, спеціалізації Лікувальна справа (Військовий фельдшер), розроблені навчальні плани та необхідне навчально-методичне забезпечення для навчання за новою спеціальністю.

  На даний час коледж володіє навчально-матеріальною базою, яка забезпечує здорові умови навчання, праці і виховання. Теоретичні і практичні заняття проводяться в чотириповерховому навчальному корпусі в 42 кабінетах,12 аудиторіях, відеозалі, актовій залі, а також у навчально-практичному центрі, розташованому на території КНП
  "Бериславська ЦРЛ". Забезпеченість кабінетами та лабораторіями складає 100%.
  Кабінети естетично оформлені, в них є достатня кількість медичного обладнання для забезпечення робочих місць студентів і виконання навчальних планів і програм.

  📌Для проведення практичних занять є навчальні кабінети хірургічного корпусу, зокрема операційний блок, який оснащений новопридбаними муляжами, інструментарієм. У кожному кабінеті і лабораторії створені комплекси навчально-методичного забезпечення. У кабінетах доклінічної практики обладнані зони професійного тренінгу, робочі місця для відпрацювання практичних навичок.
  Студенти Бериславського медичного коледжу проходять практику у лікарнях нашої області та у центрах ПМСД.
  Колектив навчального закладу постійно працює над удосконаленням рівня практичної підготовки спеціалістів, в постійному творчому пошуку, аби перетворити вчорашнього випускника школи на висококваліфікованого фахівця, здатного успішно працювати в сучасних умовах.

  Велика увага в коледжі приділяється питанню впровадження нових технологій навчального процесу. Зокрема, для проведення занять задіюється 50 персональних комп'ютерів, більшість кабінетів оснащена сучасною відео- та проекційною апаратурою. Викладачі коледжу активно працюють над створенням та застосуванням в навчальному процесі кредитно-модульної технології навчання, навчальних та контролюючих комп'ютерних програм, навчальних відеофільмів.

  Добре налагоджена робота по організації дозвілля молоді. У коледжі систематично проводяться вечори-конкурси, святкові концерти. В гуртках художньої творчості задіяно близько 60 % студентів.

  📌У коледжі працюють предметні гуртки, в яких студенти поглиблюють знання із загальноосвітніх, фундаментальних, спеціальних дисциплін, оволодівають методикою проведення науково-дослідницької діяльності.
  Не менш важливим є робота у спортивних гуртках і секціях, заняттям в яких охоплені 15% студентів. У плані спартакіади коледжу щорічно проводяться змагання з легкої атлетики, волейболу, баскетболу, ритмічної гімнастики та інших видів спорту. Студенти коледжу беруть активну участь в районних та обласних змаганнях, в Спартакіаді серед закладів фахової передвищої освіти.

  📌У навчальному закладі розміщена бібліотека з книжковим фондом майже 19 тисяч примірників, електронна бібліотека, читальний зал на 30 місць.
  Щорічно фонд бібліотеки поновлюється шляхом поповнення новими підручниками професійного спрямування, періодичними виданнями. Повністю укомплектовано блок навчальних підручників на CD-дисках. На допомогу студентам діє Інтернет-бібліотека, що дає можливість використовувати сучасні джерела інформації, матеріали навчальних комплексів, розроблених викладачами з дисциплін згідно чинних навчальних планів. Коледж має актову залу для заняття колективів художньої самодіяльності та проведення дозвілля молоді, спортивний зал, буфет на 50 місць.

  📌До послуг студентів гуртожиток на 75 місць, який повністю оснащений всім необхідним для комфортного проживання.

  Освіта, отримана в коледжі, - гарант високого професіоналізму. Підготовка наших випускників відповідає найсучаснішим світовим стандартам медичної освіти, про що свідчать відгуки головних лікарів та пацієнтів медичних установ Херсонської області.

  Багато випускників Бериславського медичного коледжу стали талановитими фахівцями медичної галузі, керівниками медичних закладів - все це завдяки висококваліфікованим викладачами, справжнім професіоналам, які передають свої знання майбутнім медикам.

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж