Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Круто, коли наші випускники стають справжніми професіоналами і ніколи не зупиняються на досягнутому!

  "Життя - це постійний розвиток, а самовдосконаленню немає меж" - саме такий життєвий девіз випускниці 2015 року відділення " Лікувальна справа" КАТЕРИНИ МОРГУН.
  Зараз Катерина працює косметологом-масажистом у салоні краси "Клеопатра" у місті Херсон.

  Наша випускниця ділиться своїми спогадами та професійним досвідом: "Студентські роки у коледжі були найкращими! Пишаюся тим, що успішно закінчила навчання та отримала диплом з відзнакою. Безмежно вдячна викладачам за професіоналізм і клопітку працю, любов і підтримку.
  Після коледжу працювала на посаді медичної сестри у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні у реанімаційному відділенні. Також працювала на посаді медичної сестри у Херсонській обласній психіатричній лікарні.
  Під час роботи пройшла курси косметолога та закріпила знання з лікувального масажу, отримані у коледжі. Зараз працюю косметологом-масажистом у салоні краси "Клеопатра".
  Постійно вдосконалююся - відвідую різні семінари, тренінги, майстеркласи не тільки по Україні, але й закордоном. Також зараз навчаюся у Запорізькому приватному класичному університеті на спеціальності "Фізична реабілітація".
  Можу впевнено сказати, що знання отримані у Бериславському медичному коледжі стали міцною базою у подальшому професійному зростанні".

  Катеринко, Бериславський медичний коледж ПИШАЄТЬСЯ ВАМИ! Бажаємо вам щасливої долі! Успіхів на життєвому та професійному шляху!

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж