Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Призерка та чемпіонка з легкої атлетики, волейболу, активна учасниця культурно-масових заходів коледжу, доброзичлива, відкрита, весела та енергійна. Саме такою запам'яталася нам випускниця 2009 року Вікторія Рокшина.

  Зараз Вікторія працює лікарем-дерматовенерологом у клініко-діагностичному центрі "Авіценна" м. Сімферополь. Вікторія поділилася з нами своїм професійним та життєвим досвідом: "Вступила до Бериславського медичного коледжу у 2006 році. Мені подобалося навчатися, особливо любила дисципліни: гінекологія, хірургія і, звичайно, фізична культура. Активно брала участь у спортивному житті коледжу, неодноразово у змаганнях з легкої атлетики, а також волейболу. Так як нашим куратором була енергійна та весела Тетяна Ярославівна Бєлєй, ми завжди брали участь у всіх культурно-масових заходах. У 2009 році отримала диплом з відзнакою і далі крок у доросле життя. Спочатку працювала у Херсонському обласному онкологічному диспансері на посаді медичної сестри хірургічного відділення. З вересня 2009 року була зарахована на денну форму навчання на спеціальність "Лікувальна справа" до Кримського державного медичного університету ім. С.І. Георгієвського в м. Сімферополь. Безперечно завдяки отриманим знанням у коледжі мені було легше навчатися, ніж моїм однокурсникам, зокрема мала гарні знання з латинської мови, анатомії, фармакології. Під час навчання продовжувала активно займатися спортом, відвідувала спортивний зал, секцію волейболу. У 2015 році закінчила університет і вступила на факультет післядипломної освіти на спеціальність "Дерматовенерологія". З січня 2017 року по 2018 рік працювала лікарем-дерматовенерологом у поліклініці "Алуштинської міської лікарні". З червня 2018 року працювала у Сімферопольській центральній районній лікарні. У вересні 2018 року брала участь у спартакіаді серед працівників охорони здоров'я Автономної Республіки Крим з легкої атлетики, в результаті зайняла І і ІІ місце у стрибках та в бігі на 100 м. З жовтня 2018 року влаштувалась на посаду лікаря-дерматовенеролога у клініко-діагностичний центр "Авіцелла", де зараз і працюю. У вересні 2019 року також брала участь у ХІІ спортивному фестивалі серед закладів охорони здоров'я у м. Геленджик (Краснодарський край, Росія) у складі волейбольної команди від Автономної Республіки Крим".

  Вікторіє, ми раді, що високі досягнення у навчанні стали запорукою визначних успіхів у майбутньому. Бериславський медичний коледж ПИШАЄТЬСЯ ВАМИ!

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж