Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Своїми знаннями та досвідом ділиться випускниця коледжу 2015 року відділення "Лікувальна справа" Олена Усенко, яка навчається у Дніпропетровській медичній академії: " Навчання у Бериславському медичному коледжі дуже допомогло мені у подальшому професійному вдосконаленні. Завдяки отриманим знанням я могла навчатися в академії з легкістю, з задоволенням, та ще й отримувати стипендію. Чимало конспектів викладачів коледжу я використовую і зараз. Практично до кожної дисципліни в академії я трішки підготовлена, а інколи просто варто згадати те, чого навчали в коледжі.

  Практичні навички, отримані у закладі, назавжди закарбувались у моїй пам'яті, медичні маніпуляції - все те, що так важливо у житті кожної медичної сестри, фельдшера, і навіть, лікаря.

  Бериславський медичний коледж змінив мої погляди на життя. Викладачі завжди давали поштовх навчатися, вірити у себе та у свої сили. Я щаслива, що закінчила саме цей навчальний заклад, завжди згадую про студентські роки, та хотіла хоча б на один день повернутися у стіни коледжу. Висловлюю вдячність усім викладачам за отримані знання. Особливу вдячність - нашому куратору Бєлєй Т.Я., яка завжди переживала з нами усі успіхи та невдачі, підтримувала нас у навчальному процесі та в особистому житті".

  Оленко, Бериславський медичний коледж ПИШАЄТЬСЯ вами! Бажаємо вам успішного щасливого майбутнього та нових звершень!

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж