Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Чимало випускників вийшло зі стін Бериславського медичного коледжу. Кожен із них обрав свій шлях - шлях до нових можливостей та перспектив професійного росту.
  Гордістю навчального закладу є випускники: медичні сестри, фельдшери, лікарі, які не шкодуючи сил, здоров'я, вдень і вночі приходять на допомогу тим, хто її потребує. Хочеться відзначити випускника 2002 року відділення "Лікувальна справа" Німого Віталія Миколайовича.
  Віталій Миколайович закінчив Київський національний медичний університет імені О.О. Богомольця. Зараз працює завідувачем отоларингологічним відділенням Херсонської обласної клінічної лікарні.

  "За роки життя тоді ще в училищі, я чимало дізнався та багато чого реалізував. Тепер я дійсно розумію, що студентські роки найкращі і шкодую, що в мене їх було так мало. Сьогоднішнім студентам хочу побажати: "Майте мету, ставте цілі та прикладіть максимум зусиль у їх досягненні. Усвідомте те, що ви маєте. Щоб цікавість до життя та обраного фаху не минула, досягніть такого рівня, щоб ви почувались вільно, отримували насолоду від професії"", - дає поради студентам наш випускник.

  Віталій Миколайович, Бериславський медичний коледж ПИШАЄТЬСЯ ВАМИ та радіє вашим успіхам!

   

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж