Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  "Цінуйте свій час і не витрачайте його дарма...", - своїм досвідом та знаннями ділиться випускниця 2014 року відділення "Сестринська справа" Давиденко Христина Миколаївна.
  Христина закінчила Київський національний медичний університет імені О.О.Богомольця. Зараз працює косметологом, лікарем загальної практики у "Rymarenko. Clinic", клініці дерматології та естетичної медицини в місті Київ.


  "Бериславський медичний коледж - це не просто школа, для мене - це сторіночка в житті, яка стала лотерейним квитком 5 років тому. Завдяки отриманим знанням у цьому закладі, мені вдалося вступити в столичний медичний університет та здобути освіту лікаря.
  З перших днів, мала змогу працювати на декількох роботах, платити за навчання, проживання у великому місті і це все завдяки коледжу.
  БМК прищепив любов до навчання в цілому, самодисципліни, розпалив жагу бути кращою кожного дня. Якби мені задали питання: "Чи хотіла б ти знову пройти цей шлях?", моя відповідь була б: - "Неодмінно"!
  Хочу побажати кожному студенту успіхів, цінуйте свій час і не витрачайте його дарма. Всі знання, які ви отримаєте тут - безцінні. Ті люди, які вас навчають - професіонали і люди з великої літери. Не має такого слова не можу, є слово не хочу. Все, що ви можете уявити - реально", - розповіла випускниця коледжу.
  Христино, Бериславський медичний коледж ПИШАЄТЬСЯ ВАМИ та радіє вашим успіхам!

   

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж