Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  День безпечного Інтернету

  11 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету. Бериславський медичний коледж вважає Інтернетбезпеку пріоритетом у навчанні молодого покоління. Саме з цією метою у навчальному закладі було проведено ряд заходів, направлених на обізнаність студентів з різних напрямків Інтернетбезпеки.

  Практичним психологом Ніною Глинянською був проведений психологічний тренінг «Стоп-кібербулінг» зі студентами 121 групи. Під час тренінгу студенти ознайомилися з формами та структурою булінгу. Учасники спробували зрозуміти почуття жертви булінгу та причини поведінки агресора і, найголовніше, разом знаходити шляхи допомоги постраждалим. З’ясували як убезпечити себе, щоб не зіграти одну з ролей у кібербулінгу.

  Викладачкою Оленою Запорожець було проведено інтенсив з медіаграмотності на тему «Як не заплутатись в потоці інформації»  для студентів 135 групи.

  Під час заходу було розкрито поняття «медіаграмотність» та її складові. Виконуючи практичні вправи та рольові ігри, студенти навчилися визначати своє інформаційне поле, розрізняти ознаки правдивого та фейкового інформаційного контенту, дізналися як убезпечити себе в соціальних мережах. Усі зрозуміли, що в сучасну еру інформаційних технологій кожен потребує надійного компасу, який допоможе зорієнтуватися. А саме: знання та навики з медіаграмотності, які сьогодні мають бути такими ж базовими, як і вміння читати, писати, рахувати.

  Також завідувачками відділень «Сестринська справа. Фармація», «Лікувальна справа» Оленою Покрищенко та Іриною Кобельчук було проведено інтенсив на тему «Безпечний Інтернет, правила поводження в соціальних мережах» для студентів 111, 112 групи.

  Студенти ознайомились з нормами мережевого етикету, межами вседозволеності в Інтернетпросторі. Надання переваги віртуальному світу перед реальним. Проведено онлайнопитування на вибір найбільш популярних соціальних мереж та особливості користування ними, знайомство з особливостями формування свого профілю в соціальних мережах як майданчику для самовираження та самопрезентації. В кінці заходу студенти пройшли тестування на знання правил поведінки та користування Інтернетресурсами.

     Усі проведені заходи були цікавими, сучасними та змістовними.

   

   

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж