Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Твоє здоров’я залежить тільки від тебе!
  Обирай здорове харчування!

  Наш організм – це складний механізм, від злагодженої роботи якого залежить загальне самопочуття та настрій. Щоб повноцінно працювати, йому необхідний заряд енергії, джерелом якої є їжа. Саме вона підтримує всі важливі процеси життєдіяльності, дає змогу нашим клітинам і тканинам оновлюватися. І чим здоровіше харчування, тим швидше оновлюється організм і тим довше він залишається молодим.
  Сьогодні у навчальному закладі корисною та пізнавальною була наукова-практична конференція на тему: «Основи здорового харчування студента», організована викладачкою фізичного виховання Тетяною Бєлєй.

   Студенти 125 та 113 академічної групи розглянули найважливіші принципи здорового харчування. Під час конференції переглянули презентацію «Здорова їжа для кожного» та виступ лікаря-дієтолога «Правда про жіноче здоров’я». Студентам було запропоновано розглянути значення їжі для кожного за допомогою однієї із психологічних теорій-пірамід потреб Абрагама Маслоу.
  Пізнавальним також був відео виступ практикуючих лікарів про необхідність здорового харчування.
  Корисні поради надала студентам завідувачка відділення «Лікувальна справа», лікар Олена Покрищенко. Цінні практичні поради отримала молодь від викладача медичної та соціальної реабілітації Ірини Зими – Худякової про кінезіотейпування при харчуванні. Студенти дізналися про області застосування тейпів, механізм дії кінезіотейпів та їх види.

  Більше фото - ПЕРЕГЛЯНУТИ

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж