Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Студенти медичного коледжу вшанували історичну подію - День Соборності України

  Українська історія сповнена героїчними сторінками боротьби за національне визволення, утвердження власної державності. Одна з таких сторінок – боротьба українського народу за соборність своїх земель.
  День Соборності – свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Аби вшанувати цю важливу історичну подію студенти Бериславського медичного коледжу взяли участь у лінійці «Нехай не розмежованою залишиться на віки!».
  З вступним словом про значення цієї історичної дати до студентів звернувся директор Володимир Кучер. Студенти переглянули відеофрагменти про акт злуки, згадали історичні події, які передували утворенню державності. Також з нагоди святкування у навчальному закладі був проведений квест, під час якого три команди пройшли випробування на п’яти станціях.
  І місце здобула команда 111 академічної групи, ІІ місце – 113 групи, ІІІ місце – 112 групи. Команди були нагороджені грамотами.

  Більше фото - ПЕРЕГЛЯНУТИ

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж