Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  17 листопада - Міжнародний день передчасно народженої дитини

  Багато видатних людей народилися недоношеними і добилися неймовірних успіхів, стали всесвітньо відомими геніями, серед них – Наполеон Бонапарт, Ісаак Ньютон, Альберт Ейнштейн та інші.

  Ідея запровадження Дня передчасно народженої дитини полягає у можливості публічно і широко заявити про існуючу проблему в суспільстві, про необхідність вирішення нагальних завдань, з якими стикаються лікарі та сім’ї з недоношеними дітьми. Адже недоношеність – проблема, з якою сім’ї та суспільство стикаються незалежно від добробуту і рівня розвитку.

  Вперше святкування Міжнародного дня передчасно народженої дитини відбулося в 2009 році – у цей день у Відні на площі Святого Михайла професори університетської клініки Арнольд Поллак і Ангеліка Бергер запустили в небо одночасно 500 білих куль – відповідно до кількості недоношених дітей, які народилися у Відні протягом року. Фіолетовий колір найчастіше використовують для позначення проблеми недоношених дітей. У цей день архітектурні споруди всього світу підсвічують фіолетовим кольором.
  Студенти 231 та 142 групи Бериславського медичного коледжу, знаючи анатомо-фізіологічні особливості таких діток, не могли стояти осторонь цієї проблеми і разом із викладачем коледжу, лікарем-педіатром Яремчук Т.І. влаштували флешмоб та провели роз'яснювальну роботу серед населення та молоді в підтримку ,,Поспішайок", виготовивши сотні пташок-оригамі.

  "Дитина - це майбутнє " ( В.Гюго)
  Подбаймо про нього!

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж