Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Дебют першокурсника 2019!

  Феєрично, яскраво та оригінально відбулося найочікуваніше свято всіх студентів – Дебют першокурсника! Енергія молодості, віра у свої сили, підтримка друзів – міцне підгрунтя для старту в студентське життя. Сьогодні на традиційному святі – нові голоса, нові номери, нові таланти і море позитивних емоцій! Яскравими, творчими, натхненними були виступи академічних груп. Виступи студентів та учнів 8 класу ліцею не залишили байдужими глядачів у залі та визвали шалені оплески.
  Заступник директора з навчальної роботи Роман Миколайович Запорожець привітав учасників, підкресливши високу майстерність та талант виконавців, побажав їм наснаги та успіхів не тільки у навчанні, а й у їх творчій діяльності.
  Дебют першокурсника – це важлива подія у їх житті. Але вона неможлива без згуртованої роботи всього колективу. До організації та проведення конкурсу доклали великих зусиль куратори, студенти, працівники всіх підрозділів коледжу. І тому ця подія пройшла з великим емоційним піднесенням і стала святом не лише для першокурсників, а й для всього навчального закладу.

  Більше фото - ПЕРЕГЛЯНУТИ

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж