Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Майстер-клас з основ надання невідкладної допомоги

  У нашому житті елементарними знаннями допомоги людині у критичному стані повинен володіти кожен. Ситуації, що вимагають надання екстреної медичної допомоги виникають, як правило, несподівано. В основному це відбувається в умовах дефіциту часу і під час відсутності людей зі спеціальною медичною освітою.

  Основне завдання при наданні першої медичної допомоги полягає в тому, щоб шляхом проведення необхідних найпростіших медичних заходів врятувати життя потерпілому, зменшити його страждання і попередити розвитку можливих ускладнень.

  З метою оволодіння учнями знаннями та навичками надання невідкладної медичної допомоги 30 вересня 2019 року викладачем Ваврищук А.Е. був проведений майстер-клас «Невідкладна медична допомога».

  Під час майстер-класу ліцеїсти коледжу були ознайомлені зі станами, котрі можуть виникати з людиною в повсякденному житті (непритомність, носова кровотеча, нудота, блювання, гіпертермія, клінічна смерть. Учні мали змогу власноруч продемонстувати алгоритм дій при наданні медичної допомоги.

   

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж