Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Listening Challengе

  Щорічно 26 вересня відзначається Європейський день мов. Це досить молоде свято, яке було започатковано в 2001 році, метою якого є привернення уваги до важливості вивчення іноземних мов. Сьогодні, за статистикою, кожен другий європеєць володіє хоча б двома мовами.
  Якщо ви ще не вивчаєте іноземну мову, то сьогодні саме той день, щоб почати робити це!

  З метою формування стійкої мотивації до оволодіння іноземною мовою, пошуку талановитої і здібної молоді та популяризації англійської мови, як мови міжнародного спілкування у закладі було проведено захід Listening Challenge, в якому активну участь взяли студенти 113 академічної групи відділення « Сестринська справа. Фармація». Головним девізом заходу стало: « Зарядись англійською!»
  Учасники мали можливість кинути виклик собі і довести всім, що зможуть впоратися з завданнями, які передбачали перевірку навичок сприймання мови на слух. Студенти прослухали тексти і діалоги англійською мовою та виконали до них ряд вправ різного типу.
  Переможцем став кожен, адже всі учасники зробили головне – подолали бар’єр страху та невпевненості, отримавши перемогу над собою.
  Призові місця посіли:
  Осіння Поліна та Михальчук Наталія – І місце,
  Дробот Валерія – ІІ місце,
  Моцьо Катерина – ІІІ місце.
  Бажаємо студентам коледжу подальших успіхів в оволодінні англійською мовою, адже знання іноземної мови – це необхідна компетентність сучасного конкурентоспроможного фахівця.

  Викладач англійської мови
  Запорожець О. М.

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж