Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  З Днем фармацевтичного працівника України! З 20-річним ювілеєм!

  Щорічно осінь дарує професійне свято українській спільноті провізорів, фармацевтів, дистриб’юторів, співробітників фармацевтичних виробництв, які разом з фахівцями-медиками постійно піклуються про здоров’я співвітчизників.

  Фармацевтичний сектор галузі охорони здоров’я сьогодні представлений потужним науковим та кадровим потенціалом, конкурентоспроможним виробництвом, розвиненою мережею аптечних закладів, професійним інформаційним полем, активними громадськими організаціями, контрольно-аналітичною службою, діяльність яких спрямована на розбудову та вдосконалення сучасної вітчизняної фармації, визнаної світом.
  Фармація є однією з найважливіших складових системи охорони здоров’я, від якої залежить розвиток гармонійного суспільства та держави, досягнення галузі в цілому, збереження добробуту та здоров’я нації. Відданість благородній справі, фаховий досвід та глибокі знання фармацевтичних працівників відзначені на державному рівні.
  Указом Президента України у 1999 р. започатковано професійне свято — День фармацевтичного працівника, 20-річний ювілей якого ми святкуємо у 2019 р. Це свято об’єднує тих, хто служить державі та людям. Суспільство покладає на них особливо відповідальні завдання, чекає компетентності, ініціативи і творчого ставлення до справи. Кожен з них на своєму робочому місці допомагає людям повсякденною працею.
  З нагоди свята 20 вересня в Бериславському медичному коледжі відбулася урочиста лінійка "Фармацевт - партнер по здоров'ю". З привітальним словом до викладачів, студентів звернувся директор коледжу Кучер Володимир Петрович та нагородив почесними грамотами викладачів циклу фармацевтичних дисциплін і кращих студентів спеціальності «Фармація».
  День фармацевта – це свято людей, від праці яких залежить найголовніше, що ми маємо – це наше здоров’я.

  Бажаємо всім фармацевтам успіхів, удачі, гарного настрою, благополуччя, а також високої оцінки професіоналізму з боку колег і суспільства!

  Висловлюємо вам слова вдячності за людяність, професіоналізм та самовіддачу!

  Г.Г. Аркушенко, провізор, голова циклової комісії викладачів фармацевтичних дисциплін

  Більше фото - ПЕРЕГЛЯНУТИ

   

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж