Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Спорт – це здоров’я, здоров’я – це життя!

  12 вересня до Дня фізичної культури та спорту у навчальному закладі була проведена урочиста лінійка «Здоров’я – найбільша цінність у житті!».
  Дійсно, спорт – це глобальна система, що охоплює увесь світ. Це і активне заняття, і відпочинок; й тяжке напруження м’язів та нервової системи, й хороший спосіб для боротьби зі стресом та втомою. Спорт – це прагнення бути кращим і досягати більшого. Це азарт, що охоплює при наближенні до мети. Це емоції, які супроводжують перемогу і поразку.

  Протягом кожного навчального року студенти медичного закладу активно беруть участь у різноманітних спортивних змаганнях й займають призові місця, а допомагають їм у цьому викладачі фізичного виховання. Тож з нагоди свята були вручені грамоти найкращим спортсменам коледжу та викладачам: Сугаку В.А., Бєлєй Т.Я., Федуновій І.В., Жуковському О.В., Соколану Є.І. та їх керівнику Левченку В.А.

  Вітаємо з Днем фізичної культури та спорту!
  Бажаємо всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх починаннях.

  Більше фото - ПЕРЕГЛЯНУТИ

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж