Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Урочистості з нагоди Дня знань та початку нового навчального року

  2 вересня 2019 року у навчальному закладі відбулися традиційні урочистості, присвячені Дню знань та початку нового навчального року. Усі радо вітали та приймали в коледжну родину нове покоління майбутніх медичних працівників: студентів 111, 112, 211, 212, 113 академічної групи та їх кураторів Скакун О.Ю., Бай І.О., Голубничу Л.П., Шевченко А.О., Аркушенко Г.Г.; і нове поповнення учнів 8 класу ліцею біолого-хімічного профілю та їх класного керівника Іщенко М.О.

  Виголосивши клятву, студенти і ліцеїсти стали частиною нашої дружньої родини.
  У цей урочистий день слова подяки були сказані викладачам за терпіння та турботу, батькам – за ласку і щирість, доброту і щедрість. Зі словами привітання з нагоди початку нового навчального року до студентів та викладацького складу звернувся директор Володимир Кучер, який побажав усім наснаги, терпіння, нових творчих звершень, особливу увагу студентів наголосив на тому, що вони мають усі свої сили приділяти навчанню, адже зі стін коледжу мають вийти конкурентоспроможні на ринку праці фахівці і для цього потрібно прикласти неабиякі зусилля.

  Бажаємо студентам яскравого, легкого осіннього настрою, плідного навчального року, натхнення в усіх починаннях, наполегливості у навчанні, злагоди та миру!

  Більше фото - ПЕРЕГЛЯНУТИ

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж