Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Подорож до Львова

  Подорожі навчають більше, ніж будь-що інше. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома.

  Екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про міста країни, в якій ви живете. Це — спілкування з однокласниками і друзями в невимушеній обстановці, коли є можливість проявити самостійність далеко від дому, батьків, подивитися, як живуть люди в інших містах і куточках Землі. Екскурсії — це ті події, які пізніше згадуються все життя.

  Саме тому випускники ліцею біолого-хімічного профілю з класними керівниками С.І. Шаповаловою та М.О.Іщенко вирішили започаткувати гарну традицію – замість випускного вирушити на екскурсію до міста Лева.

  Львів – дивовижне місто, яке наскрізь просякнуте п’янким ароматом кави і шоколаду, духом аристократичної старовинної архітектури та розмаїтим поєднанням культур. Тут гармонійно сплелися різні епохи та стилі, традиції старовини і темперамент сучасності, українська самобутність і європейський шарм. З одного боку, Львів вражає суворою величчю, а з іншого дивує відкритістю, витонченістю і неповторною теплою атмосферою, яку довелося відчути на собі учням і вчителям ліцею.

  Пішохідна екскурсія Львовом «Старе місто» дала змогу познайомитися з історією міста, зрозуміти, як і коли воно забудовувалось, та отримати величезний список місць, куди варто завітати. Учнів познайомили з забудовою площі Ринок, яка завжди була самим центром міста. Тут знаходиться 45 кам’яниць, кожна з яких ховає окрему історію про своїх, часто доволі видатних, власників, а в центрі площі її серце – Ратуша – споруда звідки завжди велося управління містом. Далеко не всі гості Львова замислюються, що Львів може ховати свої таємниці не лише в свої вузьких вуличках, сквериках чи спорудах, а навіть і глибоко під бруківкою. І там екскурсантам теж довелося побувати!!! Це і підземелля Аптеки-музею, кавові підземелля «Копальні кави», підземелля костелу Єзуїтів. Звичайно, екскурсія Львовом не пройшла повз закладів розважального характеру, які вже встигли стати окремою візитівкою міста: Копальня кави, Майстерня шоколаду, Гасова Лямпа, Дім Легенд.

  Крім цього, учні мали змогу відвідати диво природи українських Карпат — водоспад Шипіт, який вразив всіх своєю надзвичайною природною красою, піднятись на спеціальному підйомнику на гору Гимба (висота 1500 м.), де можна було помилуватися неймовірними пейзажами з висоти пташиного польоту та подихати найчистішим повітрям в Україні. Після гарного відпочинку та обіду ліцеїсти побачили ще й справжню перлину Карпат - озеро Синевир. Дивовижна, надзвичайно мальовнича, первозданна природа цієї місцевості зачарувала усіх своє красою та подарувала незабутні враження.

  Неможливо передати словами всю красу і велич Львова та Карпатських гір, треба бачити це самостійно. Це місця, які зачаровують своїми традиціями, красою та шармом. Відвідавши раз, знову і знову хочеться повернутись.

  М.О.Іщенко

  Більше фото - ПЕРЕГЛЯНУТИ

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж