Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Свято до Дня медичного працівника

  Щорічно у третю неділю червня в Україні відзначають професійне свято – День медичного працівника. Медичні працівники - це люди важливої і відповідальної професії, яким ми від народження і до останнього подиху довіряємо найдорожче: своє життя та здоров’я. Своєю добротою, знанням справи вони повертають сотні і тисячі людей до повноцінного життя.

   З нагоди свята 14 червня 2019 року у Бериславському медичному коледжі відбувся концерт «Є така професія – здоров’я охороняти». Студенти та викладачі коледжу вітали усіх зі святом душевними словами, веселими сценками, гарними піснями. З нагоди Дня медичного працівника під оплески присутніх були вручені грамоти викладачам коледжу за ініціативність, наполегливість, сумлінне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм.

  У вітальній промові заступник директора з навчальної роботи Роман Миколайович Запорожець висловив слова щирої вдячності та поваги за професіоналізм, самовідданість та щоденну наполегливу, нелегку працю медичних працівників та побажав міцного здоров’я і сімейного благополуччя.

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж