Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Білий халат – обличчя студента БМК

  Сестру я визначаю по тому, який у неї халат – чистий, випрасуваний, накрохмалений, застібнутий на всі ґудзики, значить, такій медичній сестрі можна довіритись. Значить пишається своєю професією, халат одягає, як казкова королева мантію.

  П.Е.Бейлін

  З метою дотримання студентами певних правил та принципів медичної етики та деонтології, норм спілкування з медичним персоналом 29 травня у навчальному закладі був проведений захід, присвячений візитній картці кожного медичного студента – білому халату, серед студентів 112, 114, 211 групи. Організатор заходу – Шевченко А.О., викладач  дисциплін «Основи медсесиринства», «Догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка».

  Під час засідання студенти дізналися про  основні критерії належного зовнішнього вигляду, про медичний халат, як засіб спілкування з пацієнтами, переглянули відео про історію виникнення білого халату та ефективні способи його складання.

  На завершення Анна Олександрівна дала практичні поради першокурсникам  щодо збереження їх належного вигляду та побажала з гідністю та честю носити не тільки медичний халат, а й звання студента БМК.

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж