Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Зустріч з народним депутатом України Іваном Вінником

  17 травня 2019 року у Бериславському медичному коледжі відбулася зустріч трудового колективу навчального закладу з Іваном Вінником, народним депутатом України, секретарем комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони.

  Під час зборів Іван Юлійович прозвітував про свою роботу, як народного депутата, у Бериславському районі, зокрема, про допомогу коледжу, а саме сприяння у вирішенні питання по забезпеченню навчального закладу необхідним матеріально-технічним забезпеченням для якісної підготовки спеціалістів спеціалізації Лікувальна справа (Військовий фельдшер) та допомогу в проведенні капітального ремонту котельні навчального закладу.

  Подальше спілкування відбулося у форматі «питання-відповідь». Предметом обговорення стали найбільш гострі проблеми, які бентежать українське суспільство: проведення робіт по реконструкції очисних споруд міста, реформування медичної освіти, заробітна плата населення, масова трудова міграція українців до країн Західної Європи.
  Директор коледжу Володимир Кучер подякував депутату за співпрацю з навчальним закладом. Заступник голови районної ради Ірина Джеманова також висловила слова подяки за проведену клопітку роботу у Бериславському районі.
  Зустріч видалась конструктивною та діловою, народний депутат з розумінням сприйняв важливість порушених питань та обіцяв сприяти їх вирішенню.

   

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж