Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Квест «Збережи своє життя та здоров’я»

  З метою зацікавлення студентів у більш поглибленому вивченні курсу безпеки життєдіяльності, розвитку творчого потенціалу, вміння застосовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях, працювати в команді 16 травня 2019 року у навчальному закладі викладачем Димченко Л.І. був проведений квест «Збережи своє життя та здоров’я».

  У квесті взяли участь команди 123, 124 та 212 академічної групи. Кожна команда отримала маршрутний лист і проходила станції згідно свого маршруту. На кожній зупинці студентів чекали різноманітні завдання: на станції «Скласти пазл» учасники збирали пазли та визначали природну надзвичайну ситуацію, яка була зображена на картинці; на станції «Дії в надзвичайних ситуаціях» - визначали хронологічну послідовность дій під час захисту населення від урагану, сходження снігових лавин, виникнення повені; на станції «Мова безпеки» - знаходили слова, що пов’язані з безпекою життєдіяльності; «Азбука Морзе» - розшифровували якості пожежника та лікаря; «Перша медична допомога» - демонстрували методи штучного дихання і непрямого масажу серця та коментували їх; станція «Орієнтувальна» - студенти пояснили як, використовуючи ознаки місцевих предметів, визначити сторони горизонту; та на станції «Збери правильний кошик грибів» - студенти знаходили відмінності між їстівними та неїстівними грибами.
  Члени журі у складі: Драган Л.І., Голубнича Л.П., Сугак В.А. привітали учасників квесту та нагородили солодкими призами.
  За результатами квесту І місце посіла команда 124 групи, ІІ місце – команда 212 групи , а ІІІ місце зайняла команда 123 групи.
  Під час гри студенти проявили свої творчі здібності та розширили знання.

  Вітаємо всіх учасників!

  Більше фото - ПЕРЕГЛЯНУТИ

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж