Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Молодь Бериславського медичного коледжу обирає здоров’я

  Здоров’я – безцінне багатство кожної людини. Здоровий спосіб життя стає все більш популярним серед молоді, проте дуже багато залежить від самої людини, від того, як вона ставиться до себе, до свого майбутнього. У кожному навчальному закладі молодь активно залучають до здорового способу життя. Не є винятком і Бериславський медичний коледж. 

  З метою пропаганди та популяризації здорового способу життя серед студентської молоді відбулася конкурсна програма «Молодь обирає здоровий спосіб життя». У конкурсі взяли участь 4 команди І курсу: «Титани», «Вітамінки», «ЗОЖ», «Ураган».
  До складу журі увійшли: керівник фізичного виховання Левченко В.А., завідувач відділення «Лікувальна справа» Аркушенко Г.Г., викладач фізичного виховання Бєлєй Т.Я.

  Під час конкурсних виступів, запальними танцями та веселими сценками, студенти розкрили різноманітні аспекти здорового способу життя і протидії шкідливим звичкам.
  За результатами конкурсу І місце посіла команда 113 групи, ІІ місце – команда 114 групи, ІІІ місце здобула команда 112 групи, ІV місце отримала команда 211 групи. Учасникам були вручені грамоти та солодкі призи.

  Більше фото - "Фотогалерея БМК"

   

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж