Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Майстер-клас по виготовленню косметичних фітозасобів

  Життя сучасної жінки неможливе без косметики, яка запобігає передчасному старінню шкіри, сприяє профілактиці косметичних недоліків.

  У наш час косметологія – галузь клінічної медицини, яка вивчає характер і механізми виникнення косметичних вад і розробляє способи їхнього усунення, приховування та профілактики. Косметичні засоби, як і косметологічні операції та процедури, усувають вади зовнішності, оздоровлюють організм, надають людині привабливого вигляду й відчуття фізичного та естетичного комфорту.

  З метою вдосконалення професійної майстерності та розвитку навичок в косметології 23 квітня 2019 року студенти 125 групи відділення «Сестринська справа. Фармація» стали учасниками майстер-класу по виготовленню косметичних фітозасобів, який був проведений викладачем фармацевтичних дисциплін Аркушенко Г.Г.

  Присутні ознайомилися з поняттям косметології, мали змогу визначити свій тип шкіри та звернути увагу на особливості по догляду з використанням різноманітних засобів. Студенти продемонстрували виготовлення та використання маски з олії чайного дерева та лимону, кавової маски-скрабу для обличчя, кондиціонеру-ополіскувача для волосся, кавового льоду для тонізування шкіри, цукрового воску для шугарінгу, пілінгу.

  Саме шкіра перша приймає на себе удар в результаті впливу негативних факторів навколишнього середовища. Це основний природний живий захисний бар'єр для організму людини, тому правильний догляд за шкірою допомагає організму залишатися довго молодим і здоровим.

  Більше фото - ПЕРЕГЛЯНУТИ

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж