Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Стежками Великої Британії

  Відома та невідома, незвичайна та буденна, стародавня та сучасна, весела та сумна, але завжди приваблива і неповторна Велика Британія… Мабуть, кожен мріє пізнати цю дивовижну країну та поглибити свої знання з англійської мови.

  З метою поглиблення знань студентів про Велику Британію, її історію, культуру, традиції та звичаї, залучення і зацікавлення духовною і культурною спадщиною країни 4 квітня 2019 року викладачем Поздняковою В.Ю. була проведена інформаційна година «KNOWN AND UNKNOWN BRITAIN». Студенти 111, 211 групи були поділені на чотири команди на зразок частин Великої Британії: England (Англія), Wales (Уельс), Scotland (Шотландія), Northern Ireland (Північна Ірландія).

  Першокурсники мали можливість послухати інформацію про найцікавіші та загадковіші місця цієї країни, її частини, символи, прапори, населення та свята. Інформаційна година супроводжувалась презентацією на мультимедійній дошці та музикою англійських виконавців. Цікавим було проведення вікторини на знання Британії, що дуже сподобалось усім, студенти охоче відповідали на запитання, а також збагатили свій словниковий запас англійської мови.

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж