Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Майстер-клас «Сучасні методи лікування в реабілітації»

  Лікар лікує, природа зцілює.

  Гіппократ

  У рамках тижня майстерності викладачів дисциплін терапевтичного профілю 27 березня 2019 року у Бериславському медичному коледжі викладачем Зима-Худяковою І.О. був проведений майстер-клас «Сучасні методи лікування в реабілітації» серед студентів 141, 142 та 231 академічних груп.

  Студенти розглянули один із високоефективних природних методів лікування, який дуже широко використовується в реабілітації ( в санаторно-курортному лікуванні та в косметології), - глинолікування. Вихованці дізналися про історичні аспекти лікування глиною, її фізико-хімічні властивості та методи. Проаналізували механізм лікувальної дії та зовнішнє застосування глини, а саме способи приготування глиняних ванн. Під час майстер-класу ознайомилися з додатковими методиками, підготовчими заходами перед проведенням глинолікування та переглянули відеоролик про застосування косметичної і лікувальної глини.

  Студенти продемонстрували виконання нанесення глиняної маски на обличчя, розглянули види глини, а також дали поради щодо використання різного кольору глини залежно від типу шкіри. 

  Не залишився без уваги сучасний метод лікування – кінезіотейпування (мультітейпінг). Цікавою була інформація про області застосування тейпів, механізм дії кінезіотейпів та їх види. Також під час майстер-класу викладачем були продемонстровані правила наклеювання та зняття кінезіотейпу.

  Студенти були активно залучені у процес та отримали хороші практичні поради.

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж