Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  День відкритих дверей 2019

  Однією з найяскравіших та найголовніших подій у житті Берисласького медичного коледжу є День відкритих дверей, який відбувся 23 березня 2019 року.

  У цей гарний весняний день наш навчальний заклад гостинно відчинив двері для майбутніх абітурієнтів, їх батьків та друзів. У рамках заходу було проведено вітальний концерт та зустріч адміністрації з випускниками шкіл.

  Зі вступним словом до присутніх звернувся заступник директора з навчальної роботи Запорожець Р.М. У своїй промові Роман Миколайович розповів в яких умовах студенти навчаються, проживають та проводять дозвілля, зазначив про престиж медичної професії, співпрацю з навчальними закладами України та Польщі, можливості подальшого розвитку випускників та переваги навчання у коледжі.

  Відповідальний секретар приймальної комісії Ваврищук Аліна Едуардівна докладніше ознайомила майбутніх абітурієнтів з особливостями вступу у 2019 році до коледжу та ліцею, розповіла про Правила прийняття, напрями підготовки та етапи цьогорічної кампанії.

  Для гостей було проведено екскурсію по коледжу, центру практичного навчання та гуртожитку, де присутні мали змогу детально ознайомитися з матеріально-технічною базою закладу.

  Батьки та майбутні абітурієнти отримали ґрунтовні відповіді на усі запитання, що виникли під час зустрічі. Кожному гостю були роздані інформаційні буклети про навчальний заклад.

  Запрошуємо всіх зацікавлених відвідати наступні дні відкритих дверей, які відбудуться 20 квітня 2019 року о 9.00.

  Шановні абітурієнти! Приєднуйтеся до родини Бериславського медичного коледжу!
  Будемо раді бачити Вас на Вступі-2019!

  Більше фото - "Фотогалерея БМК"

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж