Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Не стерти з пам’яті той спомин про війну…

  Це так, як дихати – любити Батьківщину 
  В.Сосюра

  Жодна історична подія не залишила такої глибокої рани у пам’яті, як Друга світова війна – війна небувалих масштабів, подія, до якої досі найбільше і найчастіше звертається наша історична пам’ять.

  З метою закріплення знань студентів з історії Другої світової війни, узагальнення головних історичних подій та з нагоди 75 річниці визволення міста Берислав від німецько-фашистських загарбників 13 березня 2019 року викладачем Срібною Т. В. був проведений брейн-ринг «Не стерти з пам’яті той спомин про війну…»
  Учасниками змагань стали команди І курсу: 113, 114, 115 академічні групи. Ринг розпочався з бліц-опитування команд з історії Другої світової війни. Під час турів «Встанови відповідність» та «Ланцюжок дат», відповідаючи на питання, студенти узагальнили свої знання з історії, проявили ерудицію, знання дат, термінів та історичних подій.

  У турі «Марафон рідним містом» учасники «стежками рідної Бериславщини» згадали історію свого краю. Під час туру «Конкурс капітанів» першокурсники мали змогу показати місце розташування історичної події на карті, а також назвати слова, які асоціюються з видатними історичними діячами у турі «Асоціація».
  Журі у складі: Запорожець Р.М., Шаповалова С.І. привітали та нагородили учасників грамотами. За підсумками брейн-рингу: ІІІ місце посіла команда 113 групи, ІІ місце – команда 114 групи, а перемогу здобула команда 115 академічної групи.

  Вітаємо юних знавців рідного краю!

  Більше фото - ПЕРЕГЛЯНУТИ

   

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж