Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Ми пам’ятаємо…

   Наше минуле і наше майбутнє пов’язані між собою незримим мостом пам’яті. Пам’ять… Вона вічна. Не дає згаснути для нащадків жодній героїчній сторінці історії перемоги над нацизмом.

  Чимало літ спливло з того часу, та пам'ять людська нічого не забуває. Минуть роки, десятиріччя, віки, але ніколи не замовкне слава тих незабутніх днів.

  У цьому році ми святкуємо 75 річницю звільнення міста Берислав від нацистських загарбників. З нагоди визначної історичної дати в Бериславському медичному коледжі була проведена лінійка «Ми маємо пам’ятати…»

  Студенти увічнили пам'ять загиблих покладанням квітів до пам’ятника льотчику Івану Леонідовичу Золіну та вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих героїв, які у ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю.

  Також була організована зустріч з директором  Бериславського районного історичного музею Дробот Н. А., яка розповіла про історію рідного краю під час Другої світової війни та зачитала імена героїв-земляків, які боронили нашу землю від ворога.

  Дякуємо ветеранам, учасникам бойових дій, що ціною власного життя захистили наше майбутнє. Вічна слава та вічна пам’ять полеглим!

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж