Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Інформаційна година з нагоди відзначення 75-ї річниці Дня визволення міста Берислав

  Історія - це найцінніша книга людини, з якої можна черпати мудрість, необхідну для побудови гідного майбутнього. Минуле живе поряд з нами, і воно безцінне. Бо без минулого, немає майбутнього.

  11 березня 2019 року завідувачем бібліотекою Ревенко Т.С. була проведена інформаційна година з нагоди відзначення 75-ї річниці Дня визволення міста Берислава від німецько-фашистських загарбників для студентів 113 групи відділення «Лікувальна справа».

  Тетяна Сергіївна ознайомила студентів з героїчними подвигами, мужністю  народу Бериславщини в роки Другої світової війни на полях битв та на фронті. Розповіла хронологію подій Другої світової війни, цікаві факти з історії рідного краю. Студенти хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих земляків

  Розповідь про ті далекі роки  завідувач бібліотекою ілюструвала фотодокументами та відеоматеріалами. Тетяна Сергіївна зазначила, що надзвичайно дорого коштувало визволення від ворога кожного населеного пункту, а точні дані про кількість загиблих остаточно не встановлені до цього дня та наголосила, що перемога над нацизмом потребувала великих втрат, але в пам`яті ніколи не погасне подвиг тих, хто боровся і поліг за визволення рідної землі.

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж