Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Чарівна україночка

  Кажуть, що українські дівчата – найвродливіші дівчата в світі. Так воно і є! Вони найкрасивіші, найрозумніші, найчарівніші. Здавна їм притаманні неповторна врода, працьовитість і, звичайно, велика любов та повага до рідного краю.

  5 березня напередодні Міжнародного жіночого дня у Бериславському медичному коледжі відбулася конкурсно-розважальна програма «Чарівна україночка» для учнів 8-11 класів ліцею.

  Оцінювало таланти та вміння чарівних учасниць високоповажне журі у складі: Запорожець Р.М., Срібна Т.В., Дінкевич Б.В.

  Глядачі бурними оплесками зустріли дівчат. Під час І конкурсу «Знайомство» учасниці розповідали про себе, свої захоплення. У ІІ етапі юні україночки демонстрували національний одяг – витончену вишиванку. Впевненість конкурсанток та їх логічне мислення проявилося у конкурсі «Я – розумниця». А вміння готувати, саме швидко ліпити вареники з картоплею продемонстрували учасниці під час конкурсу «Я – господиня».

  В завершальному турі «Мої таланти» журі оцінили оригінальність художнього номера кожної учасниці, їхню артистичність та майстерність виступу.

  Вболівальники також долучилися до розважальної програми та взяли участь у конкурсі «Вгадай пісню», під час якого відгадували назви українських народних пісень.

  По завершенні програми журі оголосили результати конкурсу та привітали учасниць.

  «Чарівною україночкою» стала Анастасія Воляк.

  Дівчата здивували усіх не тільки своєю красою, але й фантазією, артистизмом, вразили розумом та кулінарними здібностями.

  Дівчатка, ви – молодці! Вітаємо!

  Більше фото - ПЕРЕГЛЯНУТИ

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж