Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Науково-теоретична конференція «Вплив води на ріст і розвиток живих організмів»

   «Вода, в тебе нема ні кольору, ні смаку, ні запаху, тебе не можна описати, тобою насолоджуються не знаючи, що ти таке. Не можна сказати, що ти необхідна для життя. Ти – саме життя. Ти наповнюєш нас радістю, яку не поясниш нашими почуттями. З тобою повертаються до нас сили, з якими ми вже попрощались».

  Антуан де Сент – Екзюпері

  Вода має дуже багато екзотичних та аномальних властивостей, які роблять її надзвичайною. У рості, розвитку та життєдіяльності організмів вона може здійснювати такі речі, які нібито не мають логічного пояснення, але якщо з’ясувати склад води, то пояснення знаходиться легко.

  З метою поглиблення та розширення знань студентів про біологічну роль води як універсального розчинника, розвитку вміння здійснювати пошукову, дослідницьку діяльність студентів, вміння працювати з науковими джерелами інформації, виховання дбайливого ставлення до власного організму, інших живих об’єктів та навколишнього середовища 27 лютого в Бериславському медичному коледжі була проведена науково-теоретична конференція на тему: «Вплив води на ріст і розвиток живих організмів» для студентів 115, 113 та 112  академічної групи.

  До участі у конференції були запрошені: лікар інфекціоніст Панасенко Тетяна Володимирівна; викладач дисципліни «Інфектологія», «Основи екології та профілактичної медицини» Лисенкова Надія Анатоліївна; викладач дисциплін «Ріст і розвиток людини», «Біологія та екологія» Піскунова Валентина Василівна, викладач дисципліни «Хімія» Драган Людмила Іванівна.

  Під час конференції викладач дисципліни «Ріст і розвиток людини» Піскунова В.В. розповіла про вплив води на ріст і розвиток людського організму, вміст води в різних частинах організму.

  Про вплив хімічного складу води на стан здоров’я людини проінформувала студентів  викладач дисципліни «Основи гігієни та профілактичної медицини» Лисенкова Н.А.

  Панасенко Т.В., лікар-інфекціоніст провела лекцію про інфекційні та інвазійні захворювання людини, що пов’язані з використанням води.

  Букач Анастасія, студентка 113 та студентка 125 академічної групи Рудак Юлія провели експериментальне дослідження (переглянути) впливу  різних видів води на проростання насіння, ріст і розвиток рослин гороху. У їхньому дослідженні підтверджено значний вплив коралової води  на рослини гороху, а також дещо менш ефективний  вплив живої води. Цей  вплив різний: коралова вода суттєво прискорює ріст і розвиток досліджених рослин; «жива» має подібну дію, але менш виражену, а «мертва» взагалі згубно діє на живі організми.

  Науково-теоретична конференція була актуальною, пізнавальною та цікавою, що дало змогу кожному студенту отримати багато нової інформації.

   Більше фото - ПЕРЕГЛЯНУТИ

   

   

   

   

   

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж