Виховний процес

Ми не можемо зробити дитину

щасливою, але в наших силах дати

дітям прагнення до щастя, віру в те,

що людина може бути щасливою

Г.С. Сковорода

Сьогодні в умовах величезних змін у соціальному, економічному та політичному житті України постала проблема радикальної перебудови у сфері виховання, мета якої формувати всебічно й гармонійно розвинену, творчу та активну людину. Завдання коледжу сьогодні – забезпечити всебічний розвиток особистості кожного студента, створивши необхідні для цього умови.

В Україні історично склалася своя система виховання, яка максимально враховує національні риси і самобутність українського народу. Головною метою національного виховання на сучасному етапі, як зазначено у Концепції національного виховання, є передача молодому поколінню соціального досвіду, багатства духовної культури народу, його національної ментальності, своєрідності погляду і на цій основі формування особистісних рис громадянина України, які включають в себе національну самосвідомість, розвинену духовність, моральну, художньо-естетичну, правову, трудову, розумову, фізичну, екологічну культуру, розвиток індивідуальних здібностей і таланту.

Отже, виховна діяльність Бериславського медичного коледжу зорієнтована на забезпечення студента усіма необхідними знаннями, уміннями, навичками суспільного досвіду й поведінки, притаманним молодій людині української держави.

ОРГАНІЗАЦІЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Виховна робота в Бериславському медичному коледжі базується на реалізації Державної національної програми «Освіта. Україна. ХХІ століття» і нормативи документів з питань виховання молоді.


Метою виховної роботи  коледжу є забезпечення умов для становлення розвитку і саморозвитку особистості студента, майбутнього спеціаліста, який володіє гуманістичним, світоглядним потенціалом, культурою і громадянською відповідальністю, орієнтованими на професійну, інтелектуальну і соціальну творчість.

Виховним процесом керує заступник директора з виховної роботи спільно з:

- культорганізатором;

- керівниками академічних груп;

- класними керівниками;

- завідуючими відділеннями.

Традиційно значна увага приділяється виховній роботі в Бериславському медичному коледжі. Особливості організації виховної роботи, її форм та методів, підзвітність багатьом інстанціям, пов’язані з тим, що понад 60% студентів коледжу є неповнолітніми. Тому процес виховання упорядкований через координованість дій ланки “керівник академічної групи – студент – батьки”. Саме це дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до студентів. Виховна робота проводиться згідно плану, який розроблений на підставі вимог чинного законодавства та забезпечує реалізацію духовності, захисту моралі та формування здорового способу життя . Систему планування виховної роботи складають: плани роботи кураторів груп, методичного об’єднання кураторів груп, вихователі гуртожитку, зав. відділенням.

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ВИХОВНОЇ РОБОТИ

- Національно-патріотичне

- Морально-естетичне

- Правове

- Трудове

- Виховання здорового способу життя

- Фізичне

- Громадянське

ФОРМИ РЕАЛІЗАЦІЇ ВИХОВНИХ ЗАВДАНЬ

- Проведення тижнів національно-патріотичного та місячнику правового виховання, тижня української мови і літератури.

- Проведення науково-практичних конференцій.

- Проведення  конкурсів професійної майстерності.

 28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

Загальна історія нашої країни, яка створювалася народами, вміщує не тільки славні подвиги, але і великі трагедії. Однією з найбільш трагічних сторінок Україна  була Друга світова війна – найстрашніша війна в історії людства, війна повна людських трагедій.

Саме 28 жовтня відзначають День визволення України від фашистських загарбників, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної території України.  Це день вшанування пам’яті загиблих у боях за нашу країну, померлих від ран, тих, хто віддав життя в ім’я перемоги над ворогом.

26 жовтня у  навчальному закладі була проведена тематична лінійка «Україна в полум’ї війни», присвячена визволенню України від фашистських загарбників.


Під час лінійки студенти ознайомили присутніх з трагічними сторінками Другої світової війни, читали передсмертні листи загиблих воїнів, вшанували хвилиною мовчання всіх тих, чиє життя забрала війна.


Ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, партизанам та учасникам Другої світової війни, усім, хто приніс визволення нашій Україні.Херсонська обласна філармонія в гостях

Краплинка музики, і оживуть вуста.
Росинка музики, бездонна глибина.
Сльозинка музики, як плач землі, свята.
Криниця музики. Не вичерпнуть до дна.
М. Бажан

В усі часи музичне мистецтво приносило багато радості, приваблювало своєю яскравістю, динамікою та мальовничістю, збагачувало духовністю.

З метою патріотичного та естетичного виховання 25 жовтня до Бериславського медичного коледжу завітала Херсонська обласна філармонія з концертною програмою.

Детальніше...

Гуртки художньої діяльності

Хореографічний колектив «Grand»

Керівник - Біжко Тетяна Вікторівна.

Виховання художнього смаку, культури, знайомство з хореографічним мистецтвом, розвиток творчих здібностей студентів – головна мета роботи колективу.


Репертуар колективу різноплановий, він включає в себе українські народні танці, танці різних народів світу, класичний репертуар та сучасну хореографію.


Насичена концертна діяльність, цікавий навчально-виховний процес, участь у концертних заходах коледжу, міста, району  допомогли створити в ансамблі атмосферу єдності, творчого підйому, єдиної родини.


Хореографічний  колектив  є постійним учасником заходів коледжу, району, міста: День вчителя, День студента, День медичної сестри, День медичного працівника, Батьківський день, ювілейні концерти до річниць коледжу, новорічні свята, День закоханих, Міжнародний жіночій день, Свято Перемоги, Свято Останнього Дзвоника, Огляд колективів художньої самодіяльності тощо.Вокальний колектив «Глорія»

Керівник - Двірний Дмитро Петрович.

Важливе місце в студентському житті  Бериславського медичного коледжу займає вокальне мистецтво. На базі нашого коледжу діє вокальний гурток на чолі з Двірним Дмитром Петровичем. Музичне виховання займає одне з важливих місць у формуванні всебічного розвитку людини, духовно багатої, морально чистої і фізично досконалої.

Гурток вокального співу існує з початку заснування коледжу. З кожним роком виш поповнюють все нові  і нові таланти. Нашою гордістю є вокальний ансамбль «Глорія», який бере участь в усіх заходах  коледжу, міста та району.
ПІДГОТОВКА ДО ІСПИТУ

  • Налаштуйтеся на позитив.
  • Вдома облаштуйте своє робоче місце біля комп’ютера так, щоб ніщо Вас не провокувало або відволікало від навчання. Уведіть в інтер’єр кімнати жовтий та фіолетовий кольори.
  • Складіть план занять. Спершу визначте, хто Ви («сова» чи «жайворонок»), і залежно від цього максимально використовуйте ранковий або вечірній час.
  • Інформацію поділіть на частини. Визначте спочатку, що для Вас найважче. Роботу розпочинайте зі складнішого матеріалу.
  • Працюйте до тих пiр, поки відчуваєте, що розумієте навчальний матеріал. Коли відчуєте, що інформація не сприймається, відпочиньте (досить 15-20 хвилин).
  • Виконуйте якомога більше різних тестів із предмету.
  • Тренуйтеся з секундоміром у руках: засікайте час виконання тестів.
  • Готуючись до іспиту, подумки малюйте собі картину перемоги чи успіху.Примусьте себе зайнятися справою!

Зробіть над собою зусилля. Це важливо!

Детальніше...
  Дідик Валентина Вікторівна -

голова методичного об'єднання, викладач загальноосвітніх  дисциплін, спеціаліст першої  категорії.Одним із ключових питань діяльності закладу сьогодні є методична робота з кураторами, головне завдання якої полягає в розвитку сучасного педагогічного мислення куратора, підвищенні його мотивації на самоосвіту, формуванні в педагога якостей інноваційної особистості.

Методичне  об’єднання кураторів академічних груп (МОК) – структурний підрозділ внутрішньоколеджної системи управління виховним процесом та  координує науково – методичну та організаційну роботу кураторів груп та взаємодіє з іншими підрозділами в системі поза- аудиторної  виховної роботи і забезпечує її організацію на рівні студентської  академічної  групи.

Керівництво методичним об’єднанням кураторів груп здійснює голова методичного об’єднання. До складу МОК входять 25 кураторів академічних груп, досвідчених педагогів та медиків, які у своїй роботі з молоддю пріоритетними якостями вважають національну гідність, громадянську відповідальність, духовність, милосердя, співчуття, любов до обраної професії.

Детальніше...

Більше статтей...
Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 18 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net