Лінгво – країнознавчий гурток з англійської мови «Meredian»

Керівник гуртка – викладач англійської мови І кваліфікаційної категорії

Запорожець Олена Миколаївна

Староста гуртка – студентка 115 групи Комаринець Яна
Головною метою гуртка є:

-         навчати студентів орієнтуватися  в соціокультурних аспектах життєдіяльності людей англомовних країн;

-         формувати навички виходу із ситуацій комунікативних непорозумінь;

-         виробляти вміння адаптуватися в іншомовному середовищі, розуміти необхідність виконувати традиційні закони ввічливості, виявляти повагу до традицій та стилю життя представників іншого культурного суспільства;

-         ознайомити з позитивним досвідом  культури країн для подальшого самостійного вивчення культур інших народів;

-         сприяти формуванню в студентів навиків критичного мислення, як основи для формування компетентної, соціально активної особистості.

Особливостями роботи гуртка є :

-         реалізація програми гуртка здійснюється протягом 2-х років – І та ІІ курси ( під час вивчення загальноосвітніх дисциплін);

-         кількість годин навчального року – 32 години;

-         засідання проходять  в 2 та 4 вівторки кожного місяця о 14 .20;

-         заняття будуються на основі  аналізу й узагальнення сучасних прогресивних технологій та методів навчання, зокрема: технології розвитку критичного мислення, інтерактивних технологій навчання, комунікативного, пошукового та проектного методах;

-         навчальний матеріал має міждисциплінарні зв’язки з такими предметами як: географія, історія, література.

Переважними формами роботи гуртка є : ознайомлення з соціокультурними особливостями англомовних країн шляхом опрацювання друкованих та відео джерел, а також Інтернет ресурсів з метою створення власних проектних робіт з даного питання.

Знання англійської мови, в нинішній час, грає все більш важливу роль у пристосуванні кожної людини до сучасних світових умов і дає просто величезні переваги майже у всіх сферах життя тим людям, які її вивчили як іноземну. Переоцінити значення англійської мови, без усякого сумніву, дуже складно.

Чому ж так важливо вивчати англійську мову?

  1. Англійською мовою говорять в 51 країні світу. Близько 410 млн. чоловік є носіями англійської мови і вважають її рідною, а близько 1 млрд - розмовляють нею. Тому англійська мова заслужено вважається міжнародною мовою спілкування, а багато лінгвістів, спираючись на існуючі тенденції, приходять до висновку, що менше ніж через сто років мовний бар'єр практично перестане існувати, і люди будуть використовувати для спілкування винятково англійську мову.
  2. Перед людиною, що вивчила англійську мову, відкриваються великі перспективи влаштування на роботу, як у престижних вітчизняних фірмах, так і з'являється можливість працювати за кордоном. Крім того, люди, які вивчали англійську мову, можуть претендувати на більш оплачувані посади.
  3. Знання англійської мови дозволяє більш плідно здійснювати ділові переговори із зарубіжними партнерами.
  4. Вивчивши англійську мову, Ви можете сміливо вирушати подорожувати в будь-яку, навіть не англомовну країну і не бояться, що Вас не зрозуміють, адже англійську розуміють скрізь.
  5. Вивчивши англійську мову можна завести друзів у різних куточках земної кулі і спілкуватися з ними спочатку по інтернету, а пізніше, можливо, зможете відвідати їх особисто.
  6. Особливу важливість вивчення англійської мови додає той фактор, що знаючи дану мову, Ви зможете отримати доступ до всіх важливих інформаційних ресурсів, як електронних, так і друкованих, оскільки майже всі книги і статті світового значення, або пишуться англійською, або ж перекладаються нею .
  7. Ну і звичайно ж варто відзначити той факт, що Інтернет на 57% - англомовний.

Цей список переваг, які дає вивчення англійської мови, можна продовжувати і продовжувати

Отже  на сього гурткова робота є однією з тих форм організації навчально – пізнавальної позааудиторної роботи, яка не лише об’єднує студентів за спільними інтересами, а й дає можливість реалізувати  кожному свій власний потенціал.

Ось тому головним  девізом гуртківців є:

Teachers open the door,

But you must enter by yourself.

Chinese Proverb


Вступна кампанія 2018


Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 22 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net